Wpis z mikrobloga

Hipokryzja na wykopie czasem sięga lvl 99. Jeśli osoba, która dokonała przekrętu na wiele milionów złotych, jest kojarzona z PiS'em, to w przeciwieństwie do osób kojarzonych z innymi partiami, temat zostaje szybko zakopany i na wykopie mirki nabierają wody w usta - dla nich sprawa Marcina Dubienieckiego jest 'słabsza' od np. urzędniczki ZUS'u, która ukradła kilka par butów link.
Dla mnie obie sprawy powinny zostać wykopane. I każda sprawa nagłośniona - bez względu z kim kto jest kojarzony.
#oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia #polityka
n.....p - Hipokryzja na wykopie czasem sięga lvl 99. Jeśli osoba, która dokonała prze...

źródło: comment_Y13mGWZwPM0fFOALudD3JrbRyisR1nrU.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@nextvip: Ten pan BYŁ TYLKO mężem Marty i zięciem śp. Lecha. Nie był prominentnym działaczem PiS-u. Czy jest winny? Pożyjom, uwidim. Będzie śledztwo i wszelkie wnioski wyciągnąć będzie można po nim. Póki co nie nam tu oceniać. Natomiast możemy i powinniśmy oceniać działania mediów, które akurat TERAZ mówią tylko o tym i wydatkach preydenta, gdy był posłem.
  • Odpowiedz
Jeśli osoba, która dokonała przekrętu na wiele milionów złotych, jest kojarzona z PiS'em, to w przeciwieństwie do osób kojarzonych z innymi partiami, temat zostaje szybko zakopany i na wykopie mirki nabierają wody w usta


@nextvip: nie bez powodu funkcjonuje powiedzenie: "jak kraść to miliony" ;)
  • Odpowiedz
No ale ładnie Ci @omar_is_coming odpowiedział. Mam takie same odczucia, czy to ma mnie zrazić do PISu czy co ? A jeśli jesteś z tych co widzą wykop jako jakiś monolit no to radzę to przemyśleć, ot w tym momencie PISowców było więcej, a i niektóre osoby zakopały bo tamten news był trochę pisany jako takie wielkie "zaoranie" pisu czym ten news oczywiście nie był.


@jednorazowkastowka: To skoro on
  • Odpowiedz
Ten pan BYŁ TYLKO mężem Marty i zięciem śp. Lecha. Nie był prominentnym działaczem PiS-u. Czy jest winny? Pożyjom, uwidim. Będzie śledztwo i wszelkie wnioski wyciągnąć będzie można po nim. Póki co nie nam tu oceniać.


@Quattroporte93: O, to ciekawe. W takim razie powinno zniknąć 80% znalezisk z głównej.
  • Odpowiedz
@nextvip: Z Dudą i jego podróżami to też takie zwykłe czepialstwo reżimowych mediów :D 11 tysi to mniej (a właściwie prawie nic) niż 500 zł za wino Sikorskiego. #logikawykopkow Swoja drogą, to bojówkę Korwina zastąpiła bojówka PiS-u.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie mam ochoty bronić nikogo, ani tym bardziej partii politycznej, ale ocenianie jej przez pryzmat byłego męża bratanicy prezesa jest co najmniej niemoralne i niegodziwe. A że tłum ekscytuje się i widzi kolejną okazję, by PiS-owi do**bać? Pokłosie 25-lecia braku rzetelności liberalnych mediów głównego nurtu.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: Ale prawo zabrania kraść. tak samo jak daje przywileje posłom do darmowych podróży po kraju.
edit: Jeszcze raz przeczytałem co napisałaś i mi mózg #!$%@?ło... nie mam pojęcia o czym ty piszesz
edit 2: nadal nie mogę ogarnąć... może ktoś mi pomoże zrozumieć to: "jak ktoś kradnie to też mam mieć pretensje do prawa, że zabrania kraść? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Nie mam ochoty bronić nikogo, ani tym bardziej partii politycznej, ale ocenianie jej przez pryzmat byłego męża bratanicy prezesa jest co najmniej niemoralne i niegodziwe. A że tłum ekscytuje się i widzi kolejną okazję, by PiS-owi do**bać? Pokłosie 25-lecia braku rzetelności liberalnych mediów głównego nurtu.


@Quattroporte93: To samo można powiedzieć o 90% treściach poruszanych na wykopie - "ocenianie wszystkich czarnych/muzułmanów/polityków PO przez pryzmat czarnych owiec jest co najmniej niemoralne i
  • Odpowiedz
@Promilus: @rzep: chodzi o kontekst, przecież napisałem, że niektórzy odebrali to jako zrównywanie Dudy z PO bo Ci wydali i Ci wydali.
We własnej dupie zyliona nie widzą w cudzym paragonie dorsza się dopatrzą. I dlatego ludzie zakopali, z obrzydzenia do Lisa i GW a nie w pochwale Dudy.

Ja tutaj tłumaczę dlaczego tak się stało, a nie czy to słusznie czy nie. Proste.
  • Odpowiedz
@nextvip: Teraz pewnie Martusia żałuje że sie nie zdążyli rozwieść bo jednak były mąż to nie to samo co obecny.
I to jeszcze spekulowano że rozwód opóźniano celowo żeby nie robić złego PR przed wyborami.
Przekombinowali.
  • Odpowiedz