Wpis z mikrobloga

Hipokryzja na wykopie czasem sięga lvl 99. Jeśli osoba, która dokonała przekrętu na wiele milionów złotych, jest kojarzona z PiS'em, to w przeciwieństwie do osób kojarzonych z innymi partiami, temat zostaje szybko zakopany i na wykopie mirki nabierają wody w usta - dla nich sprawa Marcina Dubienieckiego jest 'słabsza' od np. urzędniczki ZUS'u, która ukradła kilka par butów link.
Dla mnie obie sprawy powinny zostać wykopane. I każda sprawa nagłośniona - bez względu z kim kto jest kojarzony.
#oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia #polityka
n.....p - Hipokryzja na wykopie czasem sięga lvl 99. Jeśli osoba, która dokonała prze...

źródło: comment_Y13mGWZwPM0fFOALudD3JrbRyisR1nrU.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
oj, to taka wojenka rozwodowa córki byłego prezydenta.. Wszystkie chwyty dozwolone


@brmstufldigart:

Teraz pewnie Martusia żałuje że sie nie zdążyli rozwieść bo jednak były mąż to nie to samo co obecny.

I to jeszcze spekulowano że rozwód opóźniano celowo żeby nie robić złego PR
  • Odpowiedz
@tommek77: sorry, ale nie wierzę w scenę, w której Śp. Lech Kaczyński z żoną Marią siedzą w fotelach, a Marta płacze mówiąc
- Ale Tato, ja go kocham!
- Ale to syn lewaka z SLD!
- Mamo, chcę z nim spędzić resztę życia
- Córko, nie śpiesz się ze ślubem.. wiesz jak to się skończyło ostatnio
  • Odpowiedz
Przecież od jakiś 3-4 miesięcy przed wyborami prezydenckimi wykop peel jest pisowską tubą propagandową i stan ten utrzymuje się do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz