Wpis z mikrobloga

Hipokryzja na wykopie czasem sięga lvl 99. Jeśli osoba, która dokonała przekrętu na wiele milionów złotych, jest kojarzona z PiS'em, to w przeciwieństwie do osób kojarzonych z innymi partiami, temat zostaje szybko zakopany i na wykopie mirki nabierają wody w usta - dla nich sprawa Marcina Dubienieckiego jest 'słabsza' od np. urzędniczki ZUS'u, która ukradła kilka par butów link.
Dla mnie obie sprawy powinny zostać wykopane. I każda sprawa nagłośniona - bez względu z kim kto jest kojarzony.
#oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia #polityka
Pobierz
źródło: comment_Y13mGWZwPM0fFOALudD3JrbRyisR1nrU.jpg
  • 57
@nextvip: nie ogladalem filmu o tej lasce z ZUS, ale jezeli na filmie widac ze kradnie to racze bardzo mozlowe ze ukradla. Marcin D. dokonal zarzucanych mu czynów?

Problem w tym, że od razu po pojawieniu sie sondazy (40% dla pis i 19%) nagle zamykaja tego Marcina, Duda dostaje zarzuty i Kopacz mowi ze chyba przelozy wybory, duzo spraw sie dzieje i niektorzy podchodza do nich sceptycznie - jako do mozliwej
@nextvip: No ale ładnie Ci @omar_is_coming odpowiedział. Mam takie same odczucia, czy to ma mnie zrazić do PISu czy co ? A jeśli jesteś z tych co widzą wykop jako jakiś monolit no to radzę to przemyśleć, ot w tym momencie PISowców było więcej, a i niektóre osoby zakopały bo tamten news był trochę pisany jako takie wielkie "zaoranie" pisu czym ten news oczywiście nie był.

I suma sumarum wyszło że