Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Drogie Mirabelki!

Tl;dr:


Jakiś czas temu zapytałem na mirko #rozowepaski i #niebieskiepaski czy przyjęlibyście mnie z otwartymi rękoma tutaj, jako prawilnego Mirka będącego z Wami od prawie 7 lat, ale też jako Mirka który bierze udział w ciekawym projekcie #pracbaza .
Wpis dostał kilkanaście plusów, było sporo komentarzy zachęcających mnie do ujawnienia o co chodzi, dostałem sporo wiadomości prywatnych, w których ludzie wyrażali chęć dowiedzenia się więcej. Wołam zainteresowanych: @nama @13czarnychkotow @Pienio69 @kostniczka @DestroDevil @gaska @MoralneSalto @karmelkowa @MagnitudeZero @pepoon @vanila @Velan @wojci3ch @morgause @AmazingNickname @PoCoSpacJakMoznaGrac @CiociaDobraRada @mamarysh @emdzi @UkradliMiPuzzIe @SScherzo @pinkbelt4195 @Zkropkao_Na

Do rzeczy:
Zajmujemy się produkcją odzieży damskiej w dużych rozmiarach. Na rynku nasza firma jest od lat 90-tych ubiegłego wieku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą gotowych wyrobów, powoli zaczęliśmy przekształcać się w małą, rodzinną manufakturę. Aktualnie chcemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców zainteresowanych naszą ofertą, dlatego stawiamy na sprzedaż internetową. Jeśli kogoś interesuje historia całego przedsięwzięcia, zapraszam tutaj: ModaSizePlus.pl - od sklepu do marzeń

To co nas charakteryzuje to to, że słuchamy swoich klientów. Naprawdę słuchamy. Zmieniamy się dla nich i zmieniamy się z nimi. Inwestujemy przede wszystkim w jakość. Jako producent możemy zaoferować konkurencyjne ceny w stosunku do innych. Obserwujemy aktualne trendy i staramy się do nich dopasować. Jesteśmy elastyczni. I coś z czego jestem najbardziej dumny: nasza odzież jest WYPRODUKOWANA W POLSCE.

Panie i Panowie, #rozowepaski i #niebieskiepaski, przedstawiam Wam poniekąd moje dziecko: www.modasizeplus.pl
Zapraszam do lajkowania nas również na FB Moda Size Plus Iwanek (znajdziecie tam sporo ciekawych zdjęć związanych z naszą ofertą, wydarzenia z życia firmy, różne promocje itp.).

Oczywiście nie obyłoby się bez #rozdajo. Do zaoferowania mam #zadarmo voucher o równowartości 100 zł to wykorzystania w naszym sklepie. Może wygracie coś dla mamy, babci, dziewczyny (oczywiście jeśli nie #tfwnogf). Zasady są proste. Za plusa - jedna szansa, za suba - druga szansa, za komentarz - trzecia szansa. Losowania dokonam w sobotę 29.08, oczywiście używając #mirkorandom.

Dla wszystkich oferuję specjalny rabat -10% na zakupy w naszym sklepie (kod rabatowy wyślę zainteresowanym w prywatnej wiadomości). Dla nowych klientów dodatkowy rabat -5%.

I na koniec... nigdy nie widziałem jeszcze AMA z producentem odzieży damskiej. Jeśli znajdzie się grono zainteresowanych, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Ja i cała firma, tak samo jak i Wy wszyscy uwielbiamy smutnazaba.png, Co prawda nasze żaby są tylko zwykłymi żabami (a nie dziełem sztuki jak żaby @AntoniRysuje ), ale mamy nadzieje, że Wam się spodobają :)

#ubierajsiezwykopem #modadamska #sizeplus #prawdziwekobietymajakraglosci
ModaSizePlus - Drogie Mirki i Drogie Mirabelki!

Tl;dr:
SPOILER

Jakiś czas temu...

źródło: comment_jDFNffuI56vmjF1koAKwzLbzSgP0qBmC.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ModaSizePlus: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i
  • Odpowiedz
@ModaSizePlus: bardzo ładne ubrania :-)
nie wiem, czy macie taką opcję na swojej stronie, ale warto opisać (np. w centymetrach) swoją rozmiarówkę, bo ciuchy często różnią się w zależności od sklepu. tym bardziej, że sprzedajecie przez internet. :)
  • Odpowiedz
@anaisse: Każdy wstawiany przez nas do sklepu czy na allegro model jest najpierw szyty w pełnej rozmiarówce, a później mierzony na płasko. Tabele prezentowane przez nas w opisach zawierają rzeczywiste wymiary, takie jakie ma odzież po uszyciu. Oczywiście trzymamy się pewnych standardów, ale wychodzimy z założenia że przy sprzedaży przez internet podane wymiary muszą być jak najbardziej dokładne, żeby uniknąć wymian i związanych z nimi kosztów. Dziękujemy za opinię :)
  • Odpowiedz
@ModaSizePlus: w takim razie super, pełen profesjonalizm ;)

jeszcze mi wpadło do głowy, że może warto poszerzyć asortyment o ubrania dla kobiet w ciąży? niestety wciąż ciężko dostać ładną, elegancką sukienkę w której babka z ciążowym brzuchem nie wygląda jak w bezkształtnym worku ;p
  • Odpowiedz
@anaisse: Mieliśmy kiedyś w swojej ofercie ubrania dla kobiet w ciąży, jednak z powodu bardzo małego zainteresowania zrezygnowaliśmy z ich produkcji i sprzedaży. Może wrócimy do tego, dzięki za sugestie :)
  • Odpowiedz