Wpis z mikrobloga

Jak Duda chce przeprowadzić referendum ze sztandarowymi pytaniami PiSu 'przy okazji' wyborów to rozkładanie polskiej demokracji, bo to referendum 'jednej partii' i wojna referendalna. Ale referendum Komorowskiego ogłoszone między turami wyborów, tylko po to, żeby ugrać 20% Kukiza i JOWów to już spoko, bezstronne, wola całego narodu xD A to wszystko po odrzuceniu kilku inicjatyw obywatelskich i ćwiczeniach xD
#4konserwy #neuropa #polityka #bekazpo #bekazlewactwa
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madegg: Zajebiście wydajmy 100 mln na referendum dla każdej partii. Przecież oba te referenda to robienie sobie kampanii za pieniądze publiczne. Nie wiem jakim trzeba być hipokrytą, by bronić Dudy, gdy zrobił zupełni to samo co Komorowski. Miałem nadzieję, że może Duda będzie serio dobrym prezydentem ale ten ruch przekonał mnie, że to kolejny partyjny pionek...
  • Odpowiedz
  • 0
@baletny:

tamto było z inicjatywy prezydenta

Ale raczej nie po to, żeby ku chwale demokracji odwołać się do woli ludu xD

A to jest dudy, ale po konsultacjach z
  • Odpowiedz
@madegg: Szanowni politycy bawią się dobrze z kłótni pomiędzy wyborcami PO i PiS. Można to nawet zauważyć w studio telewizyjnym, jak kłócą się podczas programu, jak to się bardzo różnią w swoich poglądach, ale gdy pojawiają się napisy końcowe a kamera jeszcze nie została wyłączona to poklepują się po plecach. W Sejmie jest 460 posłów i czy ktoś jest przekonany, że oni się ze sobą nie spotykają, może nawet razem
  • Odpowiedz
@madegg: Komorowski robiąc referendum nie sugerował się partia. Robił je dla siebie. Po w ogóle nie mieszalo się w pseudo kampanie komorowskiego. Chyba nie powiesz ze było inaczej...
  • Odpowiedz
@madegg:

Jakoś nikt nie stara się kryć z tym, że Duda jest prezydentem PiSu, tak jak Komorowskino próbował udawać 'bezpartyjnego' xD


Czyli jesteś z tych, którzy nie wierzyli w zapewnienia Dudy, że będzie starał się być rezydentem wszystkich
  • Odpowiedz
  • 0
@6c6f67696e: Czy gdziekolwiek w swoim poście bronię referendum PiSu? W ogóle... ja tylko śmieszkuję sobie niewinnie z PO i spółki, a ludzie mi wciskają popieranie PiSu. No k---a xD Jeszcze nie mamy JOWów, żeby oficjalbie była dwupartyjność xD
@baletny: A w interesie której partii była reelekcja Komorowskiego i która partia teraz walczy JOWami?
  • Odpowiedz
@madegg: oczywiście ze był popieramy przez po, ale dość pasywnie. Zauważ, że nawet psl wystawilo swojego kandydata. Może czyli, że przegra. Wszędzie masz jowy poza wyborami do Sejmu. Juz nie mówiąc czy to jest dobre czy złe. Po chciało jowy zawsze. I chcieli to wprowadzić.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: No jasne, o sensowności w demokracji świadczy to, co akurat sensowne wydaje się 6c6f67696e.

Edit: I ogólnie widzę, że wszyscy w tym wątku to sami zajebiści eksperci, wszystkie pytania do d--y i referenda do d--y. Co tam 6 milionów podpisów, tutaj co drugi to ekspert, który wie najlepiej co Polsce potrzeba, a podpisów nie zebrał, bo zaraz wakacje się kończą i trzeba będzie wracać do gimbazy.
  • Odpowiedz