Wpis z mikrobloga

281 276 - 212 = 281 064

Długo mnie nie było ale to nie oznacza, że nie kręciłem :) Parę zaległych wpisów czeka na publikację tylko jakoś się...nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I oto pękła dzisiaj magiczna wartość 200 km przejechanych rowerem w ciągu jednego dnia :)
Dotychczasowy wynik poprawiony o 49 km także jest postęp. Bardzo długo przymierzałem się do tego "zadania", teraz pora wymyślić coś nowego ( może 250 km w jeden dzień? :D) Głównym celem wyjazdu było odwiedzenie zamku Kamieniec w Odrzykoniu oraz rezerwatu przyrody Prządki. Z powodu małych zawirowań trasa przebiegła trochę odmiennie od zakładanego planu ale chociaż zamiast zjazdów były kolejne, 9 i 10% podjazdy.
Trasa: Przeworsk - Rzeszów - Strzyżów - Węglówka - Odrzykoń + Prządki - Korczyna - Kombornia - Domaradz - Lutcza - Rzeszów i powrót jak zwykle przez Kraczkową i Markową do Przeworska.
Parę suchych liczb: Dystans 212 km 360 metrów, Czas jazdy na siodełku: 9h 20 min, Średnia: 22,75 km/h
I nauczka na przyszłość: ślepo nie ufać wskazaniom Google Maps ;>

#rowerowyrownik #100km #200km
Pobierz
źródło: comment_3i7IW8a4PTDEP7VAbu1umtArhHfX6QC9.jpg
  • 5
@miczuu: zamiast poprowadzić przez Czarnorzeki, Krasna i wtedy Lutcza Rzeszów gdzie było łącznie 117 metrów w górę i 373 metrów w dół to wywalił nas w drugą stronę właśnie na Domaradz...dzięki temu jakieś +16 km do dystansu doszło i zamiast praktycznie ciągle w dół to mieliśmy ekstra podjazdy