Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo ale mam takie pytanie, dosyć skromne, może zawołam @surma @soplowy @Famina @speerpre [*] dlaczego kanał #csgo który ma najwięcej podkanałów jest na liście kanałów wykopowych gier na pierwszym miejscu? Wyobraźcie sobie że na każdym kanale (albo nawet przynajmniej na 10) będzie po 4-5 osób, wiecie ile to będzie przewijania na dół? Wydaje mi się że to było dosyć głupie rozwiązanie i lepiej byłoby gdyby było tak jak wcześniej, że jest niżej, przynajmniej o parę numerów w dół, bądź nawet bliżej końca/na końcu, by osoby które grają w inne gry mogły łatwiej znaleźć swój kanał a osoby grające w csa wiedziały że ich kanał (mój zresztą też bo sam gram) jest w jednym konkretnym miejscu. Zwłaszcza, że większość z nas jest przyzwyczajona do starej kolejności czy numeracji kanałów i trudno jest odnaleźć się w nowym, niekoniecznie porządku.


#ts3
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ginozaur: wiem o tym ale zauważ że sam gram w csa tyle ze to nie tylko moja opinia, wydaje mi się że ten kanał powinien być na końcu, pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@Sonay: nie było mnie pół godziny bo zamknąłem TS i robiłem coś innego a jak wróciłem to TS faktycznie padł a nie ma @surma by go zreanimować :/ ale wcześniej i tak już widziałeś jak miało być, tylko potwierdziłem że jest już porządek :)
  • Odpowiedz