Wpis z mikrobloga

#neuropa
Islamskie wychowanie
Protesty w Niemczech - Niemcy biją imigrantów z Bliskiego Wschodu
Włosi ściągnęli kolejne 4 tys. imigrantów spod samego wybrzeża Libii
Uwaga! Niemcy chcą zmusić Polskę do przyjęcia muzułmanów!
Syryjski koń trojański w Polsce czyli wielka hucpa
islamskie klasy w niemieckich szkołach
Muzułmańscy imigranci na granicy macedońskiej nie chcą paczek Czerwonego Krzyża
Polska nie ma powinności by przyjmować muzułmańskich imigrantów
Padła polityka Multikulti. Niemcy wychodzą na ulice

Kilka wykopalisk z głównej, reszta też podobna. Kiedyś wykop to była strona ze śmiesznymi obrazkami - teraz jest to tuba anty islamska anty imigracyjna no i ogólnie tuba prawicy.
Jak myślicie to sprawka "prawatora" i "perpetuum prawakum" czy faktycznie Polacy ( internauci ) tak ostro skręcili w prawo ?

P.S. ma ktoś dobrą czarną listę tych "prawatorów" ? Nie chcę całej polityki blokować ale tego spamu już mam dosyć.

P.S. 2 Może ktoś przerobić "prawatora" żeby automatycznie zakopywał znaleziska i minusował najbardziej aktywnych prawicowców.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@washington: Wiesz jestem normalnym człowiekiem i powiem ci że #!$%@? mnie taka monotonność. Kwota wolna, islamiści, emigranci, lewactwo kłamie, złe pedały, czarne debile i brudasy #!$%@? czy już nic innego na tym portalu się nie pojawi ? Konto mam już jakiś czas i nie jestem jakimś anonimem.
  • Odpowiedz
@i-marszi: może po prostu dużo się mówi ostatnio o imigrantach z Bliskiego Wschodu i problemach w ich integracji ze społeczeństwami zachodnimi, bo jest to ważny społeczny problem, który bardzo zintensyfikował się po wydarzeniach tzw arabskiej wiosny?
  • Odpowiedz
@wystrza: Ale na wykopie to jest chyba jedyny problem, no może jeszcze "Kwota wolna, islamiści, emigranci, lewactwo kłamie, złe pedały, czarne debile i brudasy"
  • Odpowiedz
@fnatyr: Przede wszystkim na zachodzie, gdzie te procesy imigracyjne trwają z dużą intensywnością mniej więcej od lat 70-tych, ale dla Polski to też problem, nad którym należy się pochylić w związku z falą imigracji z południa i kwestią przyjmowania przez Polskę uchodźców. Problemy rozważa się w zarodku, a nie zakłamuje się rzeczywistość aż do momentu, kiedy problem urasta do bardzo niebezpiecznych rozmiarów.
  • Odpowiedz
@i-marszi: Ale może trzeba po prostu dodawać i wykopywać znaleziska przedstawiające problem z innej strony, a nie szachować się nawzajem zakopami w wypokowej wojence siries biznes prawaki vs lewaki.
  • Odpowiedz