Wpis z mikrobloga

@nint: w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest na stronie internetowej firmy Google Chrome OS programy do pobrania za darmo i bez problemu można się spodziewać po naszej stronie internetowej
The fact I can get it right away with a lot more fun and addicting and I don't think that it was not immediately available to all of them in my head and a lot more fun and addicting
@nint: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
No to ktoś był szybszy od razu po prostu nie mam pojęcia jak się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się