Wpis z mikrobloga

Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi...") odpowiada: napisałam tak ze względu na zachowanie kibiców Legii znanych ze swoich antyukraińskich zachowań i baneru "Lwów odzyskamy, banderowców ubijemy".

Zoriana oczywiście kłamie. Zdjęcie nie przedstawia meczu piłki nożnej, ani kibiców Legii, nie zostało też zrobione w Warszawie. Na zdjęciu kibice na meczu rugby Polska-Ukraina w Lublinie, chyba w maju 2015 roku.

Po co kłamać? Cóż, Zoriana musi się jakoś bronić, prawda?

#ukraina #polska #legia
tomasz-maciejczuk - Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi.....

źródło: comment_sVasgDandWWfq5nxkNN0YRDm7DqHsKD2.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@bombastick: Nawet jeżeli uznamy, że roszczenia od strony 1 faceta z partii która ma 1% poparcia i od grupy wychwalających drugiego Hitlera (nawet bardziej okrutnego) badnerowców popieranych przez ponad 10% społeczeństwa, pojawiły się dokładnie w tym samym czasie. To ukraińskie są totalnie nieuzasadnione, bo ten kraj nigdy NIE ISTNIAŁ Ukraińcy byli zawsze mniejszością, albo w Polsce, albo później w Imperium Rosyjskim. Nawet Ślązacy mają większe podstawy do budowy swojego imperium
B.....8 - @bombastick: Nawet jeżeli uznamy, że roszczenia od strony 1 faceta z partii...

źródło: comment_XQBAHTBUI4oOL9uqlZX3bqR6Ms2PvvGk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
moze wczuj się w ukraińca


@bombastick: Jestem Polakiem. Mam w dupie wczuwanie się w jakiegoś Ukraińca. Prawda jest taka, że Lwów to polskie, ukradzione w podły sposób miasto. Ukraińce nie mają ani jednego założonego przez "siebie" miasta, nie mają historii, nie są narodem. Ten twór istnieje od raptem 24 lat. Im dłużej będzie istniał, tym więcej syfu w koło - i u siebie - narobi. My mamy historyczne i moralne
  • Odpowiedz