Wpis z mikrobloga

Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi...") odpowiada: napisałam tak ze względu na zachowanie kibiców Legii znanych ze swoich antyukraińskich zachowań i baneru "Lwów odzyskamy, banderowców ubijemy".

Zoriana oczywiście kłamie. Zdjęcie nie przedstawia meczu piłki nożnej, ani kibiców Legii, nie zostało też zrobione w Warszawie. Na zdjęciu kibice na meczu rugby Polska-Ukraina w Lublinie, chyba w maju 2015 roku.

Po co kłamać? Cóż, Zoriana musi się jakoś bronić, prawda?

#ukraina #polska #legia
tomasz-maciejczuk - Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi.....

źródło: comment_sVasgDandWWfq5nxkNN0YRDm7DqHsKD2.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
"Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi..."

Mądre słowa, taka prawda. Kurdowie i Tybetańczycy nie mają swojego państwa. Czemu Polacy mieliby je mieć? Polakom żyłoby się dużo lepiej gdyby ktoś rządził za nich. Janusze i Grażyny nie dorośli jeszcze do demokratycznego rządzenia swoim państwem.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: Mnie sie wydaje ze może być tak że ona nie kłamie tylko po prostu sie myli. Jaki cel byłby w kłamaniu gdy łatwo można to obalic? No ale może przesadnie wierze w intelginecje niektórych Karyn ;)
  • Odpowiedz
@Bsx88: nie kwitnie, czy u nas kwitnie ruch narodowy? Nie, ale sa tacy ludzie, jak wszedzie. Wiadomo, ze spoleczenstwo w obliczu wojny sie radykalizuje, ale nie wydaje mi sie, by Ukraincy polowali na Polakow. Naprawde, we wszystkim trzeba zachowac umiar.
  • Odpowiedz
@Bsx88: aktualnie ma 10% czyli cos jak LPR 10 lat temu (najwidoczniej sa tyle lat za nami).

A jesli patrzec na poparcie jednostek, to zalozyciel tej partii w wyborach prezydenckich dostal 1% to juz chyba Marian Kowalski mial wiecej.
  • Odpowiedz
@ex-03: Zobacz sobie na wyniki wyborów. Jak zsumujesz wyniki wszystkich partii w zachodnich okręgach, to masz grubo ponad 40% ludzi o nacjonalistycznych poglądach. A skrajnie nacjonalistyczne jak Swoboda czy Prawy Sektor to ponad 10% poparcia na zachodzie Ukrainy. Nie porównuj RN, bo RN nie postuluje żeby zabierać jakieś terytoria Ukrainie.
  • Odpowiedz