Wpis z mikrobloga

Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi...") odpowiada: napisałam tak ze względu na zachowanie kibiców Legii znanych ze swoich antyukraińskich zachowań i baneru "Lwów odzyskamy, banderowców ubijemy".

Zoriana oczywiście kłamie. Zdjęcie nie przedstawia meczu piłki nożnej, ani kibiców Legii, nie zostało też zrobione w Warszawie. Na zdjęciu kibice na meczu rugby Polska-Ukraina w Lublinie, chyba w maju 2015 roku.

Po co kłamać? Cóż, Zoriana musi się jakoś bronić, prawda?

#ukraina #polska #legia
tomasz-maciejczuk - Zoriana Konowalec ("Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi.....

źródło: comment_sVasgDandWWfq5nxkNN0YRDm7DqHsKD2.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Bsx88: tak jak mowie przyjacielu, w obliczu wojny kazde spoleczenstwo sie radykalizuje i to jest zupelnie normalne. Gdyby nam Rosjanie wparowali na warmię, to podejrzewam, ze Ruch Narodowy nie mialby 1% tylko 20.
  • Odpowiedz
tomasz-maciejczuk 4 min. temu 0

Zoriana broni się mówiąc, że kibice Legii śpiewali o polskim Lwowie. Przypomniałem jej o Ukrainie "od Sanu do Kaukazu" z jej piosenki. Póki co milczy.


@tomasz-maciejczuk: aż zaplusowac musiałem dej że tego linka w końcu
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: Szukając Karyny na YT, trafiłem na ten filmik. Niby ok Karyna sobie śpiewa ale czy to nie oficjalny kanał P(m)S ? Jesteś pewien że ta zaraza siedzi tylko wśród jakiś Azow czy tam innych Ajdarów ?
Satan696 - @tomasz-maciejczuk: Szukając Karyny na YT, trafiłem na ten filmik. Niby ok...
  • Odpowiedz
RN nie postuluje żeby zabierać jakieś terytoria Ukrainie.


@Bsx88: http://natemat.pl/90191,witold-tumanowicz-z-ruchu-narodowego-granice-nie-sa-dane-raz-na-zawsze-powinnismy-byc-gotowi-na-ich-rewizje

Niepokoje na Ukrainie budzą u części narodowców chęć odzyskania Lwowa i części Kresów. – Dzisiaj nie ma szansy na jakąkolwiek rewizję granic. Ale w przyszłości trzeba być na to gotowym. Polscy politycy powinni być na to gotowi – mówi w "Bez autoryzacji" Witold Tumanowicz, jeden z liderów Ruchu Narodowego.
  • Odpowiedz
@0002: I w ogóle jakim prawem, jakikolwiek Ukrainiec może chcieć od kogokolwiek jakiekolwiek terytorium, jeżeli to państwo nie istniało przez tysiące lat, istnieje ledwie od kilkudziesięciu i jest większe terytorialnie od Polski i jeszcze chcą ziemie jakieś, no żart.
  • Odpowiedz
@0002: No nie wiem, nie wiem. Żeby się nie okazało, że nawpuszczamy ich tu milionami, oni nam zasiedlą Przemyśl a za 10 lat będą chcieli odłączenia od Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bombastick: Powtarzam, że ona zaczęła śpiewać "Ukraina od Sanu po Kaukaz", zanim narodowcy się tak nastawili antyukraińsko. Narowodcy z kibolami, tak się nastawili, odkąd na Ukrainie trwa regularny kult Bandery.
  • Odpowiedz