Wpis z mikrobloga

Po co oni mają te flagi zawiązane na fotelach? To wygląda tragicznie. Wali cebulom na kilometr. Blisko 600k ludzi ogląda buractwo naszych. Jest dużo innych sposobów na wyrażenie swojego patriotyzmu niż wiązanie sobie flagi na krześle.

#csgo #csgomecz
  • 28
  • Odpowiedz
@CeZ_: Dla mnie nie jest cebulą pokazywanie się z flagami ale wiązanie jej na krześle. Jest coś takiego jak poszanowanie do symboli narodowych a zwłaszcza do flagi. Nie miałbym nic przeciwko jeżeli stała by sobie za nimi, czy mieli by małe na stoliku. Ale wiązanie jej do fotela na których się siedzi i opiera to troche przesada. Ta flaga jest pognieciona i wygląda strasznie.
  • Odpowiedz
@Jaazinh: Mieli #!$%@? maszt postawić za sobą i wciągać go na freezetime? #!$%@? jak kibice mają szaliki z barwami na szyji owinięte a w łapie piwsko to nikomu nie przeszkadza. Nie szukaj dziury w całym
  • Odpowiedz
@Jaazinh: Ahahahahahaha, jak nie jestem patriota, to to co właśnie przeczytałem #!$%@? mnie doszczętnie. Idź na studia 'poszanowanie flagi narodowej i stosunki miedzynarodowe'. Co to to ja newet nie...
  • Odpowiedz