Wpis z mikrobloga

@burarura:
Sami robicie afere z

olaboga JKM powiedzil Hitler, czaicie, powiedzial Hitler, to niecenzuralne slowo!

a potem sie dziwicie ze tvn tak to przedstawia a janusze przed tv lykaja
  • Odpowiedz
@Daradarum: ale kto normalny, mając wybory za miesiąc, wypowiada się w taki sposób mając kompletnie w dupie PR? chciałem głosować na niego, ale takimi zagrywkami Janusz sam się masakruje, bo zamiast zdobywać nowe głosy, to walczy dalej o swój żelazny, choć coraz mniejszy, elektorat.
  • Odpowiedz
chciałem głosować na niego, ale takimi zagrywkami Janusz sam się masakruje

@burarura: Czy dla ciebie Hitler jest jakąś świętą postacią, że samo wypowiedzenie jego imienia jest dla ciebie oburzające?
Jeżeli Korwin traci twoje poparcie, bo obraził Hitlera, to kim ty jesteś, jeżeli nie hitlerowcem?
  • Odpowiedz
@ibilon: raczej to, że on robi sobie jakieś projekcje tego, co sądzą inni i usiłuje to masakrować.
Normalni ludzie patrzą na to z boku i kisną.
  • Odpowiedz
Czy dla ciebie Hitler jest jakąś świętą postacią, że samo wypowiedzenie jego imienia jest dla ciebie oburzające?

Jeżeli Korwin traci twoje poparcie, bo obraził Hitlera, to kim ty jesteś, jeżeli nie hitlerowcem?


@ibilon: Nie, ale ciągłe odnoszenie się do Hitlera przez JKM jest już śmieszne i więcej osób odstrasza niż przyciąga.

Moze i nie, ale ja od polityka oczekuje zajmowania sie polityka a nie PRem

Jezeli pociaga cie marketing, to kupuj
  • Odpowiedz
Nie, ale ciągłe odnoszenie się do Hitlera przez JKM jest już śmieszne i więcej osób odstrasza niż przyciąga.

@rzep: No jeżeli kogoś odstrasza naśmiewanie się z Hitlera, to najwyraźniej jest hitlerowcem.
  • Odpowiedz
No jeżeli kogoś odstrasza naśmiewanie się z Hitlera, to najwyraźniej jest hitlerowcem.


@ibilon: Świetne rozumowanie. Nie, po prostu ciągłe idiotyczne porównania do Hitlera są bezsensowne i irytujące. Tak jakby ktoś w twoim towarzystwie ciągle mówił o gównie - po prostu nie masz ochoty tego słuchać.
  • Odpowiedz
@rzep:

Korwin jest ideologiem - ale to nie wystarcza.


Mnie wystarcza.

Jeśli polityka polega tylko na zdobywaniu kresek, "przekonywaniu" wyborcow (taa... bo Grazyna na targu wie przeciez wszystko o podatkach, wojsku itp), to ja mam gdzies taka politykę.
Może to niektórych zdziwi, ale są fakty i prawdy bezdyskusyjne. A polityka to może być międzynarodowa, jak ugłaskać jednego prezydenta, jak innego, itd. Polityka w znaczeniu "powiedziec tak zeby sie nikt nie obrazil"
  • Odpowiedz
Mnie wystarcza.


@Daradarum: Ok, ale nie wystarcza do zdobycia wyborów.

Jeśli polityka polega tylko na zdobywaniu kresek, "przekonywaniu" wyborcow (taa... bo Grazyna na targu wie przeciez wszystko o podatkach, wojsku itp), to ja mam gdzies taka politykę.


No to fajnie, masz ją gdzieś - dzięki temu Korwin nigdy nie wygrał żadnych poważnych wyborów. Powodzenia w obrażaniu się na świat.

Widzisz, polityka jest jak biznes. Miarą sukcesu firmy jest liczba klientów jaką
  • Odpowiedz
Nie, po prostu ciągłe idiotyczne porównania do Hitlera są bezsensowne i irytujące.

@rzep: Są? Dlaczego? Chyba tylko dla hitlerowców. Bo niby dlaczego ktoś miałby uznać porównanie kogoś ewidentnie naśladującego Hitlera do Hitlera za "idiotyczne, bezsensowne i irytujące"?
Prawda jest "idiotyczna, bezsensowna i irytująca"? Tylko dla kłamcy.

Tak jakby ktoś w twoim towarzystwie ciągle mówił o gównie - po prostu nie masz ochoty tego słuchać.

Jeżeli ja byłbym podobny do gówna, to
  • Odpowiedz
Są? Dlaczego? Chyba tylko dla hitlerowców. Bo niby dlaczego ktoś miałby uznać porównanie kogoś ewidentnie naśladującego Hitlera do Hitlera za "idiotyczne, bezsensowne i irytujące"?

Prawda jest "idiotyczna, bezsensowna i irytująca"? Tylko dla kłamcy.


@ibilon: Nie, nie tylko dla hitlerowców - wziąłeś sobie takie założenie i nie jesteś w stanie zrozumieć, że wcale nie trzeba lubić Hitlera by ciągłe nawiązania JKM do niego były męczące. Do tego "naśladowanie Hitlera" to widzi tylko
  • Odpowiedz
Nie, nie tylko dla hitlerowców - wziąłeś sobie takie założenie i nie jesteś w stanie zrozumieć, że wcale nie trzeba lubić Hitlera by ciągłe nawiązania JKM do niego były męczące.

@rzep: A kto inny, oprócz wielbicieli Hitlera, mógłby uznać zwrócenie uwagi, że ktoś naśladuje Hitlera, za "idiotyczne, bezsensowne i irytujące"?

Do tego "naśladowanie Hitlera" to widzi tylko JKM i jego wierni fanatycy.

O i masz, tutaj się zdradziłeś. Od początku podejrzewałem,
  • Odpowiedz