Wpis z mikrobloga

@tellet: HTC HD2 był i jest zajebisty, ale to niestety epigon masakrycznie przestarzałego już wtedy systemu.
@pepies: Korzystałem z tej Toshiby i niestety masakrycznie się zawieszała. Ale faktycznie wyprzedzała swoje czasy.
@bubr32: Jeszcze leży u mnie ten skurczybyk. Najbardziej jarał mnie mocny aparat. Niestety z czasem nie dało się go używać. Ekran oporowy wysiadł do tego stopnia że wciskały się rzeczy 1-2 cm obok.
@RicoElectrico: Zaś u mnie po kolei było:
Motorola Talkabout T2288
Motorola c333 (wyświetlacz monochromatyczny, a i tak się pytali czy mam aparat( ͡° ͜ʖ ͡°))
Siemens c55
Nokia 3510i
Nokia 7210
Motorola c651
Pobierz mishek - @bubr32: Jeszcze leży u mnie ten skurczybyk. Najbardziej jarał mnie mocny ap...
źródło: comment_JjmAX4Bc0Ec8irDtMZ5uXzWZW53Rwazb.jpg
@RicoElectrico: Zawsze chciałem ją mieć. Ale w końcu wylądowałem z nówką sztuką N73. Symbian był wtedy królem systemów jak lew królem dżungli. Pamiętam nawet odpalałem na niej gry z NGage. I te 23MB ramu wolnego po uruchomieniu telefonu :) Było, minęło.
Gdyby w tych czasach mobilny internet nie kosztował fortuny myślę, że dzisiaj rynek telefonów byłby całkiem inny. Nokia zainwestowała w bajery typu NGage, które wymagały internetu, a to był gwóźdź
Pobierz wywu - @RicoElectrico: Zawsze chciałem ją mieć. Ale w końcu wylądowałem z nówką sztuk...
źródło: comment_AyHiePEbvIVXSKmpazpDF5pUMLrEIiRB.jpg