Wpis z mikrobloga

@Lord_Hunter: Taa, 1996 rok. Z karta Plusa wyświetla PL-01, z Orange PL-03. Ma obsługę SMS ale czyta je się strasznie. Można przez nią gadać póki GSM900 nadaje w eterze, tylko bateria już kiepska.
@#!$%@?: opieram się na wikipedii i mglistych wspomnieniach z chatu NokiaHacking.pl ( ͡º ͜ʖ͡º)

Telefon jest krytykowany za ponadprzeciętną awaryjność aparatu jak i wbudowanego oprogramowania. Do największych problemów sprzętowych zaliczyć można:

bardzo awaryjna, znajdująca się pod klawiaturą płytka MMI
@sln7h: Łezka się w oku kręci, zgubiłem taki na brudstocku w 2009 (akurat wersja lux, czyli 1611:D), do dzisiaj pluję sobie w brodę, że dałem się namówić, miały być darmowe strzykawki, a skończyło się na zalanym namiocie i zgubionej 1611.
Tylko Nokia 3650, w 2003 roku telefon z dużym 2,2" wyświetlaczem, slotem kart MMC, mocnym aparatem, odtwarzał mp3ki! Telefony wydane nawet 3 lata później były od niego gorsze, np. SE K510i
@RicoElectrico: ostatnio zmuszony byłem oddać smartfona na gwarancję i przez jakiś czas używałem właśnie N95, kurna kiedyś to był kombajn a teraz prawie bezużyteczny, człowiek jednak się zbytnio przyzwyczaił do tego wszystkiego co oferują nowe telefony
@RicoElectrico: pamiętam ze mój pierwszy telefon to był od ojca bo zmieniał. Nokia z takim pomarańczowym swiatelkiem pj bokach. I pamiętam 1 własny telefon, Xperia x8 jako pierwszy w mieście z androidem. Jaki szpan to ja nawet nie. Wokół mnie zbierali się koledzy jak grałem w coś xD 2008 rok i chyba jeszcze imba v: