Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar:

parady stwarzają zły wizerunek ludziom LGBT


Nie. To homofobiczni aktywiści stwarzają zły wizerunek parad. Ile razy trzeba mówić, że wystarczy spojrzeć na jakiekolwiek szersze ujęcie z jakiejkolwiek parady, żeby zobaczyć, że prawie nikt tam nie biega półnago z tęczowymi #!$%@??
  • Odpowiedz
@mambeke: Z tym że ja nie widzę tego tak, jak przedstawiłem powyżej. Po prostu pokazałem jak można zmanipulować na swoją korzyść. Ja sobie zdaję sprawę, że większość homofobów to zwyczajni ludzie, a nie naziole.
  • Odpowiedz
Pieprzeni hipokryci rzucający się na tą przeróbkę. Jest ona klamliwa ale tak samo jak oryginał. Obie tak samo smaruja przeciwników ale oczywiście jak coś we mnie bije to jest żałosne a jak w przeciwnika to fajne.
  • Odpowiedz
@mambeke: i większość odpowie "mam to gdzieś" lub "niech sobie żyją", część ich poprze a część krzyknie "pedały do gazu" lub coś podobnego, pewnie łagodniejszego. Dopóki nie trafię na narodowy wiec lub pielgrzymkę Radia Maryja dwie pierwsze odpowiedzi będą przeważać. No chyba że w Twojej miejscowości jest inaczej.

No a gdyby jakimś cudem przeważała ta ostatnia reguła to całkiem słusznie można będzie stwierdzić że nasze społeczeństwo jest w dużej mierze
  • Odpowiedz
@tomekwl3: No i ja mówię to samo. Nie obchodzą mnie oni. Tylko to po prostu nie jest normalne. Jest to źle pokierowany popęd, zaburzenie seksualności. I drażni mnie jak poprzez książeczki tego typu jak ten słowniczek próbuje się wmawiać najmłodszym dzieciom, że jest inaczej. Nie jest to choroba, nie jest to dewiacja seksualna, ale jest to ZABURZENIE. Normalny zdrowy facet czuje pociąg do kobiety, bo nawet tak wynika z anatomii.
  • Odpowiedz
@mambeke: więc skoro Cię oni nie obchodzą - nie masz o nich zdania nie jesteś homofobem (pomijam fakt że to nie prawda bo swoje zdanie wyrażasz)

słowniczek próbuje się wmawiać najmłodszym

a co on wmawia? Nazwał homoseksualistę osobą którą pociągają osoby tej samej płci (prawda) a homofobem osobę która ich nie lubi.

Normalny zdrowy facet czuje pociąg do kobiety, bo nawet tak wynika z anatomii. Każde odstępstwo od tej normy
  • Odpowiedz
@tomekwl3: Tendencyjne podejście do tematu. Szczęśliwi, uśmiechnięci homoseksualiści i czerwony ze złości "homofob" (pomijam fakt, że takiego terminu w ogóle nie powinno się używać). Zresztą po co dzieciom taka wiedza?!
  • Odpowiedz