Wpis z mikrobloga

@mambeke: Począwszy od powielania krzywdzących stereotypów, do użycia zdania "teraz trochę bardziej obiektywnie". Obiektywnie? Serio? Serio?! Ok, nie bawi mnie to ani trochę, ewidentnie mamy inne poglądy na ten temat i cokolwiek któreś z nas nie napisze, i tak nie przekona tego drugiego, więc po prostu zostawmy to w spokoju, nim stracimy czas na bezsensowne internetowe spory światopoglądowe.
  • Odpowiedz
@Quantana: Ale jakich krzywdzących? To zdjęcie z tzw parady równości. To jest gej. Prawdziwy gej. Nie żaden podrabianiec, więc nie wiem gdzie tu widzisz "krzywdzący" stereotyp.
  • Odpowiedz
@mambeke: No właśnie: "z parady równości". Często widzisz tak normalnie, na co dzień tak wyglądających gejów, chodzących po ulicach? Bo żaden z moich homoseksualnych znajomych tak nie wygląda, ale może po prostu obracam się w złym towarzystwie.
I tak, taki stereotyp jest krzywdzący. Weźmy inną prostą analogię: wyobraźmy sobie zagraniczną książeczkę opisującą mieszkańców innych krajów. I do wszystkich byłyby normalne zdjęcia sympatycznych ludzi, a do Polaków wzięto by zdjęcia jakiegoś
  • Odpowiedz
@mambeke:
1. Otwórz YouTube.
2. Znajdź niezmontowany film z ostatniej parady równości który przedstawia losowy fragment parady.
3. Policz półnagich ludzi.

Jak doliczysz do 2-3 to będzie dobrze. Mam nadzieje, że jak Ci się to nie uda będziesz miał dość honoru by sie przyznać do błędu.
  • Odpowiedz
@mambeke: Tak samo można by powiedzieć o marszu niepodległości, że ludzie prawej strony sami sobie szkodzą, robiąc #!$%@? w mieście. Oczywiście nieważne, że 99% ludzi w jednym i drugim marszu nie ma nic wspólnego z tym, co pokazują potem w głośnych artykułach i na szokujących zdjęciach. Idź i zobacz jak na prawdę wygląda marsz niepodległości oraz parada równości, a potem się wypowiadaj. Na podstawie jednostek można pogrążyć każdą grupę społeczną.
  • Odpowiedz
@Tarec: A czy ja gdziekolwiek wspomniałem coś o marszu niepodległości? Widzę, że to Ty odbierasz świat w czarno-białych barwach. Ktoś powie coś o homoseksualistach = nacjonalista z ONR, katol, i ogólnie konserwa.
  • Odpowiedz