Wpis z mikrobloga

Ukraińcy wpierdzielili kibicom Legii którzy w drodze na mecz zabawili we Lwowie. Już sa w sieci zapowiedzi ataków na zwykłych Ukrainców w Polsce. Cel osiagniety.
Nikt już nie pamieta że rok temu kibole Legii grając w Kijowie pod wpływem alkoholu chodzili po Majdanie i terroryzowali zaskoczonych ludzi okradajac ich niekiedy.
Odbiło sie to echem na kibicowskich portalach ukrianskich i zapowiadano rewanż. Jak widac doszło do tego przez głupote tych którzy wiedzac co ich koledzy narobili rok wczesniej chodzili w koszulkach z napisem Warszawa.
Tyle że to co rok temu było porachunkami w gronie kiboli teraz może sie stac pretekstem do fali ataków na zwykłych ludzi.
Który to już skandal miedznaordowy za którym stoja podludzie kibole? Czy oni w ogole zrobili cos pozytecznego dla wizerunku Polski za granica?
Tylko mi nie piszcie ze na serbskich forach kibolskich nasi chłopcy sa podziwiani za oprawy itp.bo to jakas padaka.

#kibole
#ukraina
  • 49
@dlugi87: To tak niestety działa. Do dzisiaj wszyscy pamietaja transparent "klekaj litewski chamie przed polskim panem" pomimo ze miażdżaca wiekszosc nie miała nic wspolnego z jego rozwieszeniem.
Poza tym gdyby kibice niemieckiego klubu ktory ma flage z napisame Dutsch Danzig odłaczyli sie od reszty tęz dostaliby #!$%@?.
Niestety czesc legionistów prowokowala Ukrianców a inni za to dostali. Teraz pewnie bedzie rozkrecona ogolnopolska nagonka kiboli i apele o atakowanie ukriasnkich studentów.
@szurszur: tak tak więcej warci są dla ciebie ukraińxy wychwalający SS Galizien? Kto handluje prochami? Nie masz pojęcia o tym świecie. Zesrałbyś się ze syrachu jakbyś miał pojechać w 60-ciu do Kijowa wiedzac że tam na ciebie już czekają Ukraińcy.
@szurszur: znalazłeś jeden przypadek. Tak. To wszyscy w barwach to alfonsi i dilerzy albo producenci :> myślenie rodem z gw i TVN... Pewnie uwierzyłeś też w słowa Mellera i mechanik swastykami? ^^
@szurszur: to poszukaj teraz akcji o pomocy kresowiakom, pomocy dzieciakom z domów dziecka, obchody rocznic powstań, zbiórki przyborów szkolnych dla dzieciaków. Jak to przeczytasz to powiedz, że każdy jest idealny? Nie, to skończ w końcu generalizowac bo to jest najbardziej żałosne podejście do opisu jakiejkolwiek grupy społecznej. Chodzę na Lecha od kilku lat, jeżdżę regularnie na wyjazdy więc przynajmniej obracam się w tym środowisku co próbujesz opisać. Na 100 osób jak
@laionik: a to, że zawsze w takich informacjach szuka się powiązania z kibicami to podziękuj Szechterowi, kuzniarowi,t Tuskowi i innym podobnym baranom, którzy wytworzyli wroga publicznego do wycierania sobie mordy
Zesrałbyś się ze syrachu jakbyś miał pojechać w 60-ciu do Kijowa wiedzac że tam na ciebie już czekają Ukraińcy.


@alvaro-alvarez-397948: Ja mam tylko takie pytanie, bo widzę żeś kibic. Dlaczego często dostaję #!$%@? albo terroryzowani są zwykli postronni ludzie przez kibolów? Weźcie #!$%@? swoje sprawy załatwiajcie między sobą i wtedy nic nikomu do tego co robicie. A wy potraficie #!$%@?ć wieczór człowiekowi bo przechodził nie tam i nie wtedy gdzie trzeba.
@szurszur: To już jest składowa całej subkultury. Jeżeli jesteś kibicem i masz ze sobą barwy, to musisz brać poprawkę, że ktoś postanowi Ci te barwy zabrać. Rzecz zupełnie naturalna w środowiskach kibicowskich właściwie na całym świecie. Naturalne też, że nie dla wszystkich zrozumiała.
#!$%@?/terroryzowanie zwykłych ludzi" nie jest popierane i jest w miarę możliwości tępione.


@JahMuffin: wez mnie gosciu. Ja znam chłopaków ktorzy zostali z zaskoczenia napadnieci (jeden zraniony nozem) przez kiboli jednego z klubów i w tym jednego funkcyjnego ktory organizowal wyjazdy i oprawy. Powodem napasci było wczesniejsze honorowe solo w ktorym kibol został upokorzyny bo jak zwykle kibolstwo silne tylko w przewadze.
Ponieważ zaatakowani nie byli żadnymi kibolami i nie obowiazuje ich
@Ray_Liotta: @JahMuffin: czyli jak jestem fanem jakiegoś klubu, założę szalik i pójdę na mecz to mam z daleka krzyczeć, że nie mam ochoty się bawić w "walkę o barwy"? Przecież to patologia bo jest się od razu na celowniku zamaskowanych idiotów którym buzuje adrenalina. Jak chcą się pobić między sobą to niech się w lesie ustawią a nie robią burdy w miastach, na stadionach i terenie wokół nich. Z dzieckiem
@dertom:

czyli jak jestem fanem jakiegoś klubu, założę szalik i pójdę na mecz to mam z daleka krzyczeć, że nie mam ochoty się bawić w "walkę o barwy"?


Odpowiem przewrotnie. Jeżeli pójdziesz na koncert punkowy w sandałach, to rozsądnie byłoby unikać pogo. Wystarczy się pilnować, to wszystko.

Z dzieckiem i rodziną nie można iść normalnie na mecz bo jest bydło i wulgarne przyśpiewki.


Na wszystkich stadionach w Polsce istnieją sektory rodzinne,
@janek_kos: ty piszesz o sebixach, dresach, debilach którzy za takie zachowanie powinni dostaeac regularny oklep. Poważny kibic/fanatyk z nie biega i nie terroryzuje. Niestety coraz więcej do powiedzenia maja dresiarza biegający z maczetami. Cwele bez honoru i ambicji którzy nigdy nie pojechalby do Kijowa w kilkudziesięciu bo by się zresrali.
@szurszur: po co w ogóle tą sprawą się interesować? Ty dostałeś po ryju? Nie. Dostali kibice, którzy chodzili w obcym mieście w barwach swojego klubu. Widzisz, żeby gdzieś się skarżyli w necie? Nie. Więc co postronnych ludzi obchodzi oklep kilku chłopaków we Lwowie? Z tego co wnioskuję po wpisach, nie jesteś kibicem, więc bez żadnego problemu możesz sobie pojechać do Lwowa na zwiedzanie i nikt nie będzie się do Ciebie rzucał
nigdy nie słyszałem o tych rewelacjach


@woodywoodpecker: Daje zrzut z wypowiediz korespondenta polskiego radia z 2014.

Dostali kibice, którzy chodzili w obcym mieście w barwach swojego klubu. Widzisz, żeby gdzieś się skarżyli w necie?


@1ban: Napisałem o tym bo popularna w sieci osoba przekonywała ze napadnieci zostali zwykli polscy turysci a to grozi eskalacja konfliktu na zwykłych ludzi. Zreszta takie grozby sie pojawiaja.
źródło: comment_Ba069xlnRlUepWRSPuJa5lUCEBzKZRkK.jpg
@laionik: na serio jeździsz ze swoją drużyna tyle lat i nie jestes zorientowany kto z kim i dlaczego ? litości, żadna tajemnica że w wielkich ośrodkach kibicowskich istnieją ścisłe powiązania, jak ktos tego nie widzi to na serio musi być ślepy (przykład Krakowa sądzisz ze tną się maczetami z miłości do klubu/)
@bombastick: genialna nadinterpretacja moich słów ;) Michnik jest dumny z Twoich umiejętności czytania. Nie napisałem nigdzie, że nie ma niczego takiego. Wyraźnie zaznaczyłem (no ale nie pasowało to do Twojej teorii), że znajdziesz takich ale nie jest to wielka grupa. No ale przecież trzeba wyciąć to co niewygodne i dalej paradować ze swoją historyjką