Wpis z mikrobloga

@dom3ll z obawy, że telefon mu się zatnie prosił mnie, żebym przekazał wszystkim z #bojowkaandroid, że jest pełen podziwu dla ludzi, którzy potrafią używać tego systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedny musi przez chwilę korzystać z #samsung galaxy s3. W trakcie rozmowy zdaliśmy sobie sprawę, że Galaxy s3 został wypuszczony 4 miesiące przed #iphone 5. W tym momencie używanie s3 to masochizm; zamykanie aplikacji, klatkowanie w menu - koszmar. A iP5? Wszystko spójne i wciąż wysoki komfort codziennego użytkowania.


#ios #android #apple
  • 17
@miiihau: siora ma od premiery s3, wyrobił się guzik power. Miesiąc korzystała z lumii 920 i cieszy się, że już ma s3 z powrotem. Nigdy jej nic ni3 muli na androidzie i długo trzyma bateria. ;)
@RudyLis: Obecnie biorąc pod uwagę ceny flagowców to Apple nie robi koszmarnie drogich telefonów. A biorąc pod uwagę jakość obsługi, serwis - w większości przypadków po prostu wymiana na nowy, wsparcia i akcji nawet telefonów pogwarancyjnych można zupełnie zrozumieć te cenę. Choć niedogodności w postaci złącza ładowarki, które są kompatybilne tylko z innymi sprzętami Apple i to też nie ze wszystkich okresów można uznać za spory minus. ! Za to wygoda
@miiihau: jako osoba uczaca sie niestety ale flagowcow (przynajmniej od razu) nie kupuje bo mnie po prostu nie stac. Chociaz moze, powoli probuje cos sam zarobic, glownie z mysla na telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miiihau: Dlaczego ludzie kupują Samsungi?

Bo są przeciążone w uj aplikacji, dodatków, modyfikacji.
Jak weźmiesz prosty Cyanogenmod, to działa bardzo szybko i stabilnie. Tylko nie ma wielu funkcji, nie ma sklepu Samsunga, nie ma integracji sprzętu z np. telewizorem, nie ma rozpoznawania pisma (i tak dalej), a według znajomego co pracuje w Samsungu (wyższe stanowisko od sprzedawcy, nie znam dokładnie kompetencji) to większość taki telefon woli. Ja bym nie wytrzymał; ale