Wpis z mikrobloga

#muzyka #pop #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #boldupy

Ostatnio w ramach czasoumilacza jestem zmuszony minimum raz-dwa dziennie słuchać "Chandelier" z repertuaru Sii dzwoniąc do jednego ze znajomych. #!$%@?, jakaż to jest tragedia. Tragedia do tego stopnia, że aż trudno ubrać mi to w słowa. To jest autentycznie najgorszy, ale to przenajgorszy utwór jaki dane mi było słyszeć w ciągu ostatnich kilku lat. Nawet te taneczne patataje Ellie Goulding i Calvina Harrisa rodem z parady równości nijak się mają do "Chandelier", choć w sumie też są nie mniej #!$%@?ące. Cały utwór po prostu emanuje powodującą autentyczne zażenowanie pretensjonalnością i emocjami na poziomie rozwydrzonej, zmanierowanej szesnastolatki, którą chłopak właśnie rzucił przez gadu-gadu, a tak w ogóle to tego ajfona na urodziny to dostała białego, a chciała różowego. No w refrenach to laska wyje, jakby ją ze skóry obdzierali, a dla kontrastu na czas zwrotek mruczy, jakby jej ktoś nos zatkał.

I jeszcze ten wideoklip przedstawiający gówniarę wijącą się na najprzeróżniejsze sposoby. ŻE NIBY #!$%@? ARTYSTYCZNIE. Normalnie #pedocontent jak się patrzy, Trynkiewiczowi zabrali rysunki z dziećmi, to sobie przynajmniej w necie może pooglądać teledysk Sii ze skąpo ubranym dzieckiem. I ta szmira ma dodatkowo ponad 800 milionów wyświetleń. Ja nie wiem jakim cudem tak egzaltowany badziew może być tak popularny, ale widać młode dziewczynki lubią sobie popłakać do poduszki po nieudanym związku z zapoznanym na imprezie drogą oralno-analną Sebastianem.

BĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘDĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ BUJAŁA SIĘ NA ŻYRANDOOOOOOOOOLU, BĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘDĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ŻYŁA JAKBY JUTRO NIE ISTNIAŁOOOOOOOOOOOOOO, #!$%@? JAK GŁĘBOKOOOOOOOOOOO
I.....e - #muzyka #pop #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #boldupy

Ostatnio w ...
  • 14
@IlluminateEliminate: ja mam Oasis na czasoumilaczu () Lord Don't Slow Me Down #oasis
są gorsze piosenki niż Chandelier, oczywiście. Ta ma swój urok. Ale specyfika głosu i hm melodii sprawia, że tego się nie da słuchać jak niektórych utworów w trybie replay w nieskończoność. po kilku razach wkurza i tyle.
@korynt: Widziałem, jednakże "Chandelier" zdecydowanie bardziej #!$%@? mnie muzycznie, dlatego postanowiłem zrobić posta właśnie w oparciu o ten, a nie inny utwór.

@snipars: Ten uczuć, kiedy wyznajesz swojemu chłopakowi prawdziwą, gejowską miłość i próbujesz wsadzić mu bena w jeden z jego tuneli usiłując przy tym ściągnąć mu rurki z nóg, a on odsuwa się i z niesmakiem mówi "co robisz, nic do Ciebie nie czuję", po czym idziesz płakać do
@IlluminateEliminate: też nie widzę żadnego ''artyzmu'' w dziecku ubranym w body w cielistym kolorze, które robi jakieś swoje wygibasy i które wygląda jakby hasało na golasa. pedocontent jak nic. jak widzialam ten teledysk to czułam mieszankę zażenowania i takiego "wtf, jak rodzice mogli się na coś takiego zgodzić"