Wpis z mikrobloga

@ukryty_login: Ja wiem, że wygląd jest w jakimś tam stopniu ważny, ale weź mnie nie rozśmieszaj. xD Ważniejsze jest dla pasażera bardziej to czy jeździ, czy działa klima i jak w środku jest rozplanowany. Z tym jeżdżeniem jest na razie różnie, ale klima działa aż za dobrze momentami, a wnętrze jak na dwukierunkowy tramwaj jest całkiem ok pomyślane. Wygląd jednak jest sprawą drugorzędną w wyborze środka transportu - wszak przeciętny pasażer
@dol_bupy: Kurde, mam kiepską serię, bo 2 dni temu też sobie tak zażartowałem i choć myślałem, że to ewidentnie widać, to jednak jedna osoba wzięła to na poważnie. Muszę zacząć częściej stosować "( ͡° ͜ʖ ͡°)"
@dol_bupy: no co jak co, ale klima w Pesach to daje bardzo dobrze. Jak jest mniej słońca i mało ludzi to czasami by się kurtka przydała xD

Nad kwestią ergonomii się nie wypowiadam, bo nie jeździłem nim jeszcze.

Ale skoro były 3 mordki do wyboru i ta 'wygrala' to chyba naprawde dlatego żeby było widać, że to są nowe tramwaje xDD
Najgorsze są te drzwi po obu stronach na trasach gdzie to nie jest wykorzystywane(mniej miejsc siedzących)


@Wiktor426: @hpiotrekh: Po 1, w tramwajach nie ma być dużo miejsc siedzących, bo w tym samym miejscu zmieści się więcej osób na stojąco. Po 2, istnieje zasadność kupowania dwukierunkowych tramwajów, bo przecież są wykorzystywane podczas remontów.
@hpiotrekh: System klimatyzacji w Pesach jest za bardzo zero-jedynkowy, a automatyka czerpie dane nie wiadomo skąd, toteż wystarczy, by jechała chwilę po słońcu, a już nad głową jest tornado. W zimę za to nie da się oddychać. Dużo rozsądniejsze jest ogrzewanie w 105 Na, ale przed NG.