Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, powiedzcie mi proszę, w jakich sklepach zaopatrujecie się w obuwie, zarówno takie do codziennego noszenia, jak i ciut lepsze?

Do tej pory kupowałem zwykle w CCC, ale jakoś tak poszła w dół, że już nie chcę tam kupić żadnej pary - KAŻDE buty po miesiącu, dwóch wymagają oddania ich na reklamację. Płacę niby te ~100 zł, a obuwie do d--y.

Tak więc pytanie jak na początku. Nie chodzi mi o takie buty za 300 zł para, bo wiem, gdzie takie można kupić, ale raczej takie, żeby buty za cenę w okolicy 100-120 zł nie rozpadały się po 3 miesiącach. W końcu 100 zł za obuwie to nie mało...
#buty #obuwie #zakupy #kiciochpyta wołam też #wroclaw bo może znacie jakieś małe, niepozorne sklepy z niewygórowanymi cenami a dobrą jakością.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pila_mechaniczna: Zobacz sobie jak masz możliwość TK Maxx. Sporo jest też dla facetów. Poza tym sa sklepy i prywaciarzy. Zobacz w Astrze. W Sky Towerze jest na dole obuwniczy. Miałam ten sam problem co ty i zaczęłam się rozglądać za alternatywami.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Z tego co się orientuję każde buty są z biegu droższe ze względu na swój materiał, chociażby kawałek zamszu na holewce.
Tak więc porównywanie 3 koszulek z Bangladeszu to naprawdę ślepe porównanie.
Ja osobiście i całkiem poważnie radziłbym Ci udać się na pobliski "rynek" gdzie marża jest zupełnie inna, a jakość czasem nie odbiega od tych z CCC. A reklamacja zależy od sprzedawcy.
Osobiście cenię sobie wygodę (zwłaszcza butów)
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: obczaj buty firmy Nagaba. Jak zadzwonisz tam to Ci powiedza, gdzie we Wrocku sa stoiska z ich butami. Fajne, wygodne skorzane buty.
A co do Rylko to naprawde maja fajne buty, wygladaja na mega bogolskie, a ceny podobne do tych np. W McArthurze, gdzie buty nie wygladaja juz tak bogolsko;)
  • Odpowiedz