Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, powiedzcie mi proszę, w jakich sklepach zaopatrujecie się w obuwie, zarówno takie do codziennego noszenia, jak i ciut lepsze?

Do tej pory kupowałem zwykle w CCC, ale jakoś tak poszła w dół, że już nie chcę tam kupić żadnej pary - KAŻDE buty po miesiącu, dwóch wymagają oddania ich na reklamację. Płacę niby te ~100 zł, a obuwie do dupy.

Tak więc pytanie jak na początku. Nie chodzi mi o takie buty za 300 zł para, bo wiem, gdzie takie można kupić, ale raczej takie, żeby buty za cenę w okolicy 100-120 zł nie rozpadały się po 3 miesiącach. W końcu 100 zł za obuwie to nie mało...
#buty #obuwie #zakupy #kiciochpyta wołam też #wroclaw bo może znacie jakieś małe, niepozorne sklepy z niewygórowanymi cenami a dobrą jakością.
  • 33
@pila_mechaniczna: nie chce nic mowic, ale 100 zl brutto to 81 zl netto, czyli niecale 20 euro. To sie dzieli na koszt materialu, robocizny, pakowania, transportu, magazynowania, personelu w sklepach i marze. 100 zl to nie jest tak duzo ;)
@pila_mechaniczna: 100zl za buty na powiedzmy 8 miesiecy to malo. Za tyle kupisz 3 t-shirty z bangladeszu ktore po kilku praniach szlag trafi. Albo 1.5 koszulki dobrej jakosciowo...
Co do sklepow, factoryoutlet mozna cos znalezc, ale tam czesto ceny tez odjechane.
tk maxx sporo sie naszukasz, ale mozna cos ciekawego znalezc w miare tanie.

@Devastator: ecco to chyba ci sie o jedno zero pomylilo. Buty cholernie drogie, a jakosc jest
@pila_mechaniczna: Jakiego rodzaju buty nosisz? Powiem Ci tak - nie ma szans, żebyś dostał buty wyższej jakości, ale w takiej cenie. To nawet kwestia materiału. Dobre buty robi się ze skóry, a do tych z kolei trzeba się przekonać jeśli wcześniej się ich nie nosiło. Ale warto. Ja np.kupiłem sobie niedawno takie buty w sklepie Ryłko: https://www.rylko.com/pl/produkt/IDGM05_JC4,85324,8.html
Komfort noszenia jest po prostu nieporównywalny z CCC czy innymi butami za 100zł. A
@Tleilaxianin: chyba masz bordo za przypieprzanie sie do wszystkiego, napisalem Ci wyzej ze eur usd to praktycznie taki sam przelicznik zeby uspokoic Twoje nerwy. Proponuje wrocic do lozka i wstac jeszcze raz, tym razem druga noga..
Mógłbym wydać i 200-300 zł na buty, ale nie widzę takiej potrzeby. Serio, i tak uważam ze 170 zł to w #!$%@? hajsu jak na obuwie.


@pila_mechaniczna: Widzisz i właśnie ją wyraziłeś, tylko nie dopuszczasz takiej możliwości :) Chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko - tak się nie da. Szukaj po prostu butów z prawdziwej skóry, najlepiej szytych a nie tylko klejonych. Przejdź się po 10 sklepach. Jak już zobaczysz, że