Wpis z mikrobloga

#afera #oswiadczenie

Mam nadzieję, że osoby które do mnie pisały nie będą miały mi za złe. Przywracacie wiarę w ludzi, chciałbym Wam bardzo podziękować. Eh, wzruszyłem się trochę nawet. Kłaniam się nisko przed Wami.

""Cumplu tu Anon. Nie mam znajomych prawników ani prezydentów. Mam 23 lata, pracuje i studiuje. Daj znać jeśli mogę jakoś pomóc. Banda chorych #!$%@?ów."

"Witam.
W nawiązaniu do: Stalkujace #!$%@?
Gdybys chcial pojsc na droge sadowa moze uda mi sie wyluskac troche pieniedzy na prawnika. Oczywiscie moglbym przelac to w btc. lub w inny sposob w ktory sie nie ujawnisz.

Z wyrazami szacunku"

"Przepraszam za brak polskich znakow, i brak gramatyki. Caly dzien pracowalem na komputerze i obecnie zasypiam na klawiaturze. Nie musisz odpisywac, bo sie zrobi spirala podziekowan. Gdyby jednak braklo jakiejs sumy, mozliwe ze bede w stanie jakims stopniu pomoc."

"W związku z idiotami, którzy chcieli Ci nabruździć w życiu chcę tylko napisać, że jeśli w czymkolwiek mógłbym być pomocny to jestem do dyspozycji (pręgież, dyby, kuny i stos oraz miecz katowski też się znajdą) "

"Zmierzam do tego, że mam niejakie doświadczenie w radzeniu sobie z tego typu aktywnością, jeśli więc zechcesz wyciągać konsekwencje to służę całą wiedzą, pismami itd. "
  • 66
@biczplis: generalnie to mi się trochę w pale nie mieści to co się #!$%@?. Atakowanie/stalkowanie kogoś o innych poglądach, próby dyskredytacji to są metody ubeckie.I to wszystko w imię sporów w internetach...Ręce opadają jak pomyślę co panowie robili by w poprzedniej epoce.
#!$%@?ąc od tego. Trzeba być zwykłym #!$%@? i mendą bez krzty honoru żeby próbować kogoś pognebic atakując jego bliskich.
@biczplis: wojenki wojenkami, ale żeby planować komuś nasrać w życiu trzeba mieć nie po kolei w głowie. Cała nadzieja w tym, że nie posuną się za daleko i skończą na pierdzeniu w fotele. Wolę nie myśleć co mogliby zrobić z wszystkimi danymi i odpowiednią desperacją (głównie żeby im nie podsuwać głupich pomysłów).

A ty się trzymaj i działaj dalej. Swojego czasu jak robiłem swój trzeci w życiu wpis to czekałem z
@biczplis: o jasny #!$%@?. Dopiero teraz dowiedziałem się o sprawie. Nie wiem jak to skomentować, jestem w autentycznym szoku. Nie wiem ja mogłybym Ci pomóc, jak będzie jakaś zbiorowa akcja czy coś gdzie będę mógł zadziałać to koniecznie wołaj. Trzymaj się żołnierzu! Te ciule są nic nie warte.