Wpis z mikrobloga

@Velati: czy to prawda że powklejałeś rozmowy które miały być poufne i to z forum wolno rynkowego (chyba?) ?

Myślałem że masz RiGCZ, oraz pisałeś za wolnym rynkiem właśnie?

Nie wiem co tu się tak dokładnie #!$%@?, co te wykopki.
@rfree: a więc to tak wolny rynek reguluje usługi? Wykorzystując spam i niedozwolone regulaminowo działania na prywatnym portalu? Masz rację - powinni odgórnie tego zakazać!


@GilbertEatingGrape: nie wiem co piszesz tutaj za bzdury, to Twoje pytanie jest tak bez sensu że aż nie wiem z której strony odpowiedzieć...

Prywatny portal zakazuje spambotów, więc jak ktoś stosuje to prywatny portalu mówi Elo! i banuje, ich prawo.
Ktoś inny może zrobić portal
@GilbertEatingGrape: chyba zupełnie coś źle zrozumiałeś o czym mówię.

Miałem na myśli że, myślałem że to to forum jest do omawiania wolnego rynku czy innych takich aspektów wolnościowego/prawicowego podejścia głównie.

I faktycznie takie dyskusje tam się toczyły ciekawe też.
@GilbertEatingGrape: mnie o to nie pytaj, skąd mogę wiedzieć co kim kierowało jak zakładał, jak dla mnie to fajnie jest porozmawiać i podać sobie takie podsumowanie ciekawych rzeczy, no natomiast kopanie "na chama" wszystkiego jak leci to nie zgodne z zamysłem portalu wykop.

Mam nadzieję że powstanie normalne inne forum gdzie da się pogadać o wolności wygodniej niż na mirko, a osoby zbanowane zupełnie bez sensu za nic będą jednak przywrócone
zbanowane zupełnie bez sensu za nic


@rfree: chyba jednak nie są zbanowane za nic, tylko za niezgodne z wolnorynkowym regulaminem manipulowanie portalem.

Mam nadzieję że powstanie normalne inne forum gdzie da się pogadać o wolności wygodniej niż na mirko


@rfree: w jaki sposób mirko ogranicza wygodę dyskutowania o wolności? Bo jeśli banując spamerów to nie ma o czym rozmawiać:)
jest infoanarchizm, wiec kopiuje, co mu sie podoba


@grypa-grypowska: ale do czego piszesz? Co do kopiowania z zamkniętego czatu to
1) niestety nie mamy infoanarchizmu
2) gdybyśmy mieli, to ciągle obowiązuje "umowa" o zachowaniu poufności. Natomiast ciężko mieć pretensję do kogoś kto dalej to powiel

chyba jednak nie są zbanowane za nic, tylko za niezgodne z wolnorynkowym regulaminem manipulowanie portalem.


@GilbertEatingGrape właśnie w tym problem, podobno kilka osób które nie botowało