Wpis z mikrobloga

@dGustator:

Synchronizacja z chmury.

Zbędne do kompresji.

dodawanie znaków wodnych

Do kompresji nie służy wcale.

integracje z social mediami

OpenID? Co za dużo to nie zdrowo przy kompresjach.

Prawdziwymi kompresorami bez zbędnych pierdół są:
7zip,NanoZIP,Serie z PAQ (Polecam najlepiej 8[p/x/d] - bo tylko takie najlepiej kompresują...)

I już od pięciu lat bawię się ręczną kompresją z PAQ... [plik.jpg -8] - i mam już niezłe wrażenie że odrazu dostaje mniejszy już plik...
  • Odpowiedz
@Illutorium: dla mnie również zbędne funkcje, ale zapewne są ludzie którzy potrzebują takiego kombajnu. $40 to nie jest kosmiczna suma, a jeśli ktoś z takiego programu korzysta od lat to raczej wątpliwe, żeby chciał oszczędzić takie pieniądze... Szczególnie, że licencje kupują raczej osoby prowadzące jakąś formę działalności.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Co w tym AŻ takiego dziwnego? 35 zł to nie majątek a program jakże przydatny. Taki hołd wobec autorów to fajna rzecz :) Nie każdy piraci do cna. Ja poza windowsem kupiłem wiele różnych małych programików do 100 zł. Fajnie mieć LICENCJĘ na swoje nazwisko :D
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Znam osobiście człowieka który nakręcił mojego szefa na pełną komercyjną wersję Total Commandera - ba nawet korzystam z tego. Jak zamawiałem to ludzie ze sklepu z softem nie wiedzieli czy im prima aprilis robię czy zgrywam debila. Długo musiałem się tłumaczyć że to nie "mamy cię" tylko poważna sprawa.

@Afropolon: Sam mam i znam kilku którzy kupili Total Commander'a. Akurat to warto, tym bardziej, że licencja jest dożywotnia i
  • Odpowiedz