Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tego aktora i uważam go za jednego z najlepszych Polskich aktorów. O ile w czasach młodości miał ciekawe role, tak teraz niestety uważam, że jego talent nie został do końca wykorzystany zwłaszcza w ostatnich latach.
W USA z taką aparycją i głosem zrobiłby wielką karierę i grałby największych gangsterów albo najtwardszych dowódców policji.

#film #oswiadczenie #takaprawda
maxwol - Uwielbiam tego aktora i uważam go za jednego z najlepszych Polskich aktorów....

źródło: comment_zwv7UpeIM50xawVm3CJaCxlRWU5MNWvl.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@maxwol: świetny aktor. żaden ze mnie teatrano-filmowy eskeprt, ale czuć pewną aurę zarąbistości gdy występuje ten pan. albo gdy po prostu zbiera drużynę. zawsze mnie dziwiło, że jest na uboczu, nie słychać o nim, ale z drugiej strony, poza wyjątkami to główny nurt polskiej kinematografii to jakieś nieporozumienie, więc może wie co robi. poza tym pewnie śmiga w jakimś teatrze i tam się realizuje.

kiedyś na takich świetnych aktorów kreowano żebrowskiego.
  • Odpowiedz
@maxwol:Talent i charyzma level over 9000. Do tego bardzo inteligentny i ciekawy człowiek z dystansem do siebie co pokazał nie raz, ostatnio choćby w "W aucie". Jakiś czas temu czytałem z nim wywiad i w bardzo gorzkich słowach wypowiadał się na temat dzisiejszej branży filmowej w PL. Stąd zapewne jego absencja. Szanuję.
  • Odpowiedz