Wpis z mikrobloga

Duda>Kaczyński>Kwaśniewski>Wałęsa>Komorowski>Jaruzelski.
Jak oglądam przemówienia Dudy to aż człowiekowi serce rośnie. Może udaje, może "jeszcze" mu się chce, może jest sterowany przez Kaczora, a może na razie się z nim dogaduje a kiedyś ich drogi się rozejdą fakt faktem gość jest niesamowity. Dawno nie było polityka na tak wysokim stanowisku w którego patriotyzm i autentyczność wierzyłem. Nie wiem jaki Duda był kiedyś, co robił, wiadomo że politycy to specyficzni ludzie, natomiast mam wrażenie że Duda po wyborze chce się zapisać w historii i z nią się mierzy - bo rzeczywiście może się w niej zapisać lub wybrać rolę pionka w gierkach między Pisem a innymi partiami. Na ten moment jestem autentycznie dumny z Prezydenta RP. #oswiadczenie #duda #polityka #4konserwy #patriotyzm

EDIT: Na ten moment to też jedyny polityk którego przemówień słucham z zainteresowaniem
  • 15
@xDawidMx: @adi2131: Zgadzam się z tym w sumie, zamienione.

@PatologiiZew: Wiadomo, ale na ten moment nie mam mu nic do zarzucenia. Może jako narodowcowi czasem przeszkadzają mi jakieś wtrącenia - jak chociażby o różnym pochodzeniu żołnierzy podczas Bitwy Warszawskiej (co jest prawdą, ale czy na tyle ważną żeby ją uwypuklać), ale ogólnie 9,5/10 na ten moment
@ButtHurtAlert: też mi się niestety wydaje, że dopóki trwa kampania to będzie robił kampanię. A potem przyjdzie czas rządów pis + prezydent i się okaże, ze obietnice to wydmuszki, a Duda za bardzo się na prezydentowaniu nie zna. Pewnie będzie robił ciągle PR. Chociaż fajnie by było jakby mu się cząstka tego międzymorza i polepszenia stosunków od północy na południe udała.
@Szczerbiec: Zacznijmy go oceniać gdy zrobi coś konkretnego, a dla mnie najważniejsze 2 rzeczy to:
1. Powołanie na Ministra Obrony Narodowej Tomasza Siemoniaka.
2. Wizyty zagraniczne.
Jasne póki co na plus, ale to 1 podpunkt zadecyduje o tym czy dalej będę pałał do niego sympatią, chyba, że wskaże lepszego kandydata na Ministra ON, ale po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze?