Wpis z mikrobloga

Duda wygląda jakby się spełniły wszystkie jego marzenia, a "czołem żołnierze" to chyba chciał powiedzieć odkąd skończył 5 lat xD
#duda #defilada #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noorey: jak usłyszałem to "czołem żołnierze!" to w głowie przypomniała mi się reszta dialogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW na jutubie po wpisaniu tej frazy znajdziecie filmik z Komorowskim w roli głównej - słowa wypowiedziane bez jakiejkolwiek siły w głosie w porównaniu z Dadudełem.
CienkiPPP - @noorey: jak usłyszałem to "czołem żołnierze!" to w głowie przypomniała m...
  • Odpowiedz
@wywu: Jak widzę Kopacz z tym jej szyderczym uśmieszkiem to mnie krew zalewa. A Duda na plus bo nie czyta z kartki jak ten kretyn poprzednik.
  • Odpowiedz
@sha4ky: Teraz obejrzałem do końca. Aż ręka świerzbi. Można mieć w dupie historie, ale jakiś szacunek się poległym żołnierzom należy. Duda przynajmniej zachowuje powagę i ma się wrażenie, że na prawdę jest to dla niego ważne wydarzenie.
  • Odpowiedz
do wartości, z których wywodzi się Polskość. M.in. patriotyzm i katolicyzm.


@wywu: NIE, polskość nie wywodzi się z katolicyzmu. Wprowadzenie katolicyzmu na tych ziemiach było decyzją polityczną, a ludzie wcale nie przyjęli tego z radością. Może pierwsze byś się douczył, a nie #!$%@?ł takie głupoty.
  • Odpowiedz