Wpis z mikrobloga

@Peterov: Sublime i WebStorm

Sublime - PHP, JS/QooxDoo. Przyzwyczaiłem się wcześniej i nie chce mi się instalować PHPStorma/Pluginu, przejrzystość, masa wtyczek i możliwości konfiguracji (udało mi się do tego dołączyć jakąś wtyczke od qooxdoo - fw jsa którego nikt nie używa :P)
WebStorm - HTML, CSS, JS/Angular. Bo oferuje to co porządne IDE powinno oferować. Sprawdzanie składni, ścieżek do resourców, kolorki, bajerki, refactoring, drzewko struktury dokumentu, stawia ci z automatu serwer
@Peterov: Do nauki konkretnie czego? webdev to dość szerokie pojęcie :P Jak zaczynałem w tym pracować to korzystałem najpierw z notepada++, a potem z sublime'a. Nauczyłem się patrząc na kod który wcześniej już został napisany + stackoverflow/internet :P Da się nauczyć korzystając z czegokolwiek tak naprawdę, to tylko narzędzie.
@Peterov: No to w takim razie Sublime. Tylko poświęć z dzień na konfigurację, ściągnięcie pluginów i potestowanie co Ci będzie z tego potrzebne i pomocne. Ma bardzo szerokie możliwości tylko trzeba chwilkę nad tym posiedzieć :)