Wpis z mikrobloga

Kochane mireczki z #motocykle #wroclaw #lubin

Jak wiecie nasz wykopowy motoambulans miał poważny wypadek. po 12 dniach na oddziale intensywnej terapii @viga_moto-ambulans został już przeniesiony na ortopedię więc można z nim gadać przez telefon i odwiedzać.

Połamane obie rączki, noga oraz miednica, więc pacjent grzecznie musi leżeć, a jako że zrobić może relatywnie niewiele to jest mu ciężko i nudzi się potwornie. Każda pomoc, telefon, ciepłe słowo z Waszej strony, a już zwłaszcza odwiedziny byłyby dla niego ogromnym psychologicznym wsparciem, tym bardziej że ja po 12 dniach siedzenia w szpitalu prawie codziennie mam do ogarnięcia w związku z wypadkiem pierdyliard spraw i nie mogę być przy nim na co dzień i na każdy gwizdek.

Jedynie piątek ma zaklepany (zwalamy się z rodziną Przema która przyjedzie z daleka), ale ponieważ ja w weekend będę ogarniać resztę ważnych rzeczy w Warszawie to jeśli mielibyście ochotę odwiedzić go w weekend to będziemy Wam bardzo bardzo wdzięczni :)

Leży w Szpitalu Powiatowym w Lubinie przy ul. Bema,
oddział ortopedii, bud B, sala 4

Wołam: @Stitch: @mrslug: @baba_by_sie_jednak_przydala: @m0skal: @Keygan: @uosiu: @WiewiurPL: @math1982: @analogowy_dzik: @przegryw69: @katera: @legion2012: @Kick_Ass: @bocznica:

Oczywiście możecie info rozpowszechniać dalej i przekazywać tym, którzy chcieli wiedzieć co i jak :)
Numery telefonów (moje i Przemka) daję na priv
  • 17
@emio: mam nadzieje, ze rehabilitacja pojdzie szybko. Jako motocyklista podziwiam czlowieka. Ratowal zycie innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Przekaz mu, ze wielu ludzi (a przynajmniej ja) uwaza go za niesamowitego goscia. Trzymam za niego kciuki!
@emio: Nie znam człowieka i niestety leży daleko od mnie, ale bardzo szanuję go za to co robił i że pomagał ludziom. Według mnie jest niesamowitym gościem i oby szybko wrócił do zdrowia!
@emio: Niestety oglądając jego przejazdy zadawałem sobie pytanie czy aby nie jedzie za szybko jak na panujące warunki. Często można spotkać na drodze nieprzytonych kierowców i obawiałem się, że właśnie taki kierowca może uszkodzić naszego kolege z moto ambulansu. Jak się okazało nie trzeba było długo czekać.
Zrdowia dla kolegi, niech szybko wraca do zdrowia i do tego co dawało mu dużo frajdy.