Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma ostatniego like to ok, rozumiem. Ale liczę po cichu na bezinteresowność, która delikatnie wypromuje klubik bez sponsora. A nóż widelec, znajomy znajomego znajomka będzie dobrym graczem i wpadnie poharatać w gałę, zaprosi dzianego wujka i za kilka lat we Wrocławiu wreszcie będą derby miasta... ()
@kodekscywilny
Przykro mi jako kibicowi i zawodnikowi, ze w ten sposób kojarzą Ci sie derby miasta. Tez uwazam, ze chora jest sytuacja np. w Krakowie. Ciekawe czy dozyjemy bardziej rozwiniętej intelektualnie społeczności w naszym kraju. Choćby tak jak w UK.
@mash7: UK? Rozumiem, że chodzi Ci o notoryczne walki między "żydkami" z Hotspur, Chelsea, Arsenalem czy West Hamem?;p O świętej wojnie Młotów z Millwall nawet nie mówię. Dość #!$%@?ą ekipę ma także Manchester United. Poza tym wszystkie trendy lat 90. w Polsce przyjęto właśnie z Anglii.

Na zachodzie sobie nie poradzili, wskaźnik burd stadionowych w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Anglii jest w ostatnich latach wyższy niż w Polsce, ma to związek
@FotDK
Ok, tu mnie masz. Moja wiedza dot. kibolskiego swiata bierze sie głównie z mainstreamowych źródeł masowego przekazu, wiec może być zakrzywiona. Fajnie ze zarysowales rzeczywistość i podales konkrety. Szczerze to oglądam ligę angielska ale nie wnikam w pozastadionowe niuanse, a swoja opinie oparlem na charakterystyce trybun. Z drugiej strony to system karnetowy, prowadzi do "zjanuszowienia" tamtejszych kibiców, dlatego jest tak grzecznie. Coś jak u nas na meczach repry.
@mash7: Repra akurat wygląda tak, bo kibole sami ją olali. Ostatni mecz z kibolami na reprze to Poznań 2010 z WKS. Miałem farta go zaliczyć akurat.;p Januszolandia to pokłosie tej "wielkiej walki" Tuska z kibolami. Jest tylko jeden plus roku 2010. Kibole świadomie zaczęli wydalać zbędne produkty przemiany materii inaczej sebixowe gówno ze swoich ekip oraz psycholi o odchyleniu nazistowskim (bo ekip komunistycznych praktycznie w Polsce nie ma). Powoli dostanie się
FotDK - @mash7: Repra akurat wygląda tak, bo kibole sami ją olali. Ostatni mecz z kib...

źródło: comment_MV2vLxFfHjjYYM67PRJsMtMylSF90gq0.jpg

Pobierz