Wpis z mikrobloga

Kumpel niedawno spotykał się z dziewczyną miła, sympatyczna takie 8-9/10, wszystko szło zajebiście aż nagle wróciła do byłego z którym miała dziecko bo ojciec a dziecko musi mieć ojca. Kumpel się #!$%@?ł ale zlał to ciepłym moczem. Jej były to takie niezłe ziółko co już nie raz jej wpier...., aż tu nagle dziś się dowiaduje od kumpla że znów dostała po głowie i że już jej się o nim przypomniało że to był błąd i tak dalej...
Nie rozumiem was różowe czemu pomimo złego traktowania a nawet od czasu do czasu małego #!$%@? jesteście z tymi facetami.. Takich par jej mnóstwo. Dziewczyna teraz zostanie sama a mogła mieć zajebistego faceta,a kumpel #wygryw bo znalazł sobie inną.

#logikarozowychpaskow #damskibokser
  • 38
@Jade: Tego się naprawdę w inny sposób niż napisałem nie da wytłumaczyć. No bo opcja tak jak napisał robvan, że związują się z patologią nie ma sensu, no bo to tak, jakby ktoś preferował tylko brzydkie laski 2/10. Brak w tym sensu, no ale w końcu o różowych mówimy i może coś w tym jest...
@XAIMEII: mam taką znajomą, też była z takim łobuzem, jakieś inby się działy, wracała, odchodziła, wracała. W końcu wyemigrowała do USA i ma święty spokój. Generalnie nie rozumiem takiego zachowania. Syndrom sztokholmski czy coś w tym stylu.
@Nie_znany_MIREK:
To, co napisała @erysipelothrix, być może pomaga kobietom trwać przy jełopach, ale nie uzasadnia, czemu są tak pociągający w pierwszej kolejności. Zauważcie, że podejście "ktoś jest mega do bani, ale może się zmieni, więc z nim jestem" -- nie ma żadnej logiki i jest kretyńskie samo w sobie.

Czemu więc gnojki są tak pociągający? Bo często przejawiają cechy alfa. Często proste, tanie i szkodliwe, ale jednak.

Siła fizyczna to
@Nie_znany_MIREK: no bo naprawdę są laski które lecą na patusów. To jest przedziwne lecz prawdziwe zjawisko. Znam taką laskę która już któregoś faceta z rzędu ma #!$%@?. Jeden chlał i bił, inny ćpał i ją okradał, a jeszcze inny chciał ją "wypożyczyć" na noc bratu xD a kiedy go zostawiła stalkowal ją jeszcze miesiąc. Ogólnie laska nie jest głupia, w innych dziedzinach życia całkiem ogarnięta więc nie wiem wtf:D
@Nie_znany_MIREK Prosto by to ujal... #!$%@?=emocje, a to jest kobiece paliwo i to nie byle jakie bo uzalezniajace, przeciwstawne i nalogowe. Nie wazne ze to taki "trabantowski dwusow zasilany paliwem rakietowym" grunt ze sie jeszcze nie zatarl i jedzie... do czasu jak nie rozpadnie sie w drobny mak