Wpis z mikrobloga

Jak mnie to niemiłosiernie wpienia, gdy jadąc pociągiem widzę starą babę (ale nie tylko), która kładzie na siedzeniu przed sobą swoje zasyfiałe i zagrzybiałe giry. Dziś miałem okazję obserwować taki rytuał odprawiany przez Grażynę, która chyba dopiero co z----------a na bosaka po polu, a potem z zadowoleniem wcierała u-----e na czarno k-------a w fotel na przeciw i jeszcze się im przyglądała całą drogę. Aż zrobiłem fotkę.

kaczek93 - Jak mnie to niemiłosiernie wpienia, gdy jadąc pociągiem widzę starą babę (...

źródło: comment_EeFzyUC6mmRBeVNVmKDDRjemiup2KJpM.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KordianMaj: Widzę już dwa punkty wspólne. Brudne nogi w------e na fotel i telefon w łapie. Grażyna, której jak burak zrobiłem zdjęcie z ukrycia miała słuchawki na uszach i też trzymała telefon.
  • Odpowiedz
@trejn: Z czego dokładnie? :D
Minęło już wiele lat od czasu mojego jutubowego epizodu i wcale nie jestem z niego dumny :)
Choć gdy coś robiłem, to nie było jeszcze Minecraftów, Rocków, Rojów i innego syfu. Rock to pewnie na klawiaturę mówił jeszcze "kaka".
  • Odpowiedz
@trejn: Jako ciekawostkę dodam, że ostatni materiał jaki zrobiłem po latach przerwy, to "Gry nienarodzone #1: THEY". Ukazał się 2 lata temu i miał być początkiem całej serii takich filmików, ale projekt został anulowany :)
  • Odpowiedz