Wpis z mikrobloga

Jak mnie to niemiłosiernie wpienia, gdy jadąc pociągiem widzę starą babę (ale nie tylko), która kładzie na siedzeniu przed sobą swoje zasyfiałe i zagrzybiałe giry. Dziś miałem okazję obserwować taki rytuał odprawiany przez Grażynę, która chyba dopiero co #!$%@?ła na bosaka po polu, a potem z zadowoleniem wcierała #!$%@? na czarno #!$%@? w fotel na przeciw i jeszcze się im przyglądała całą drogę. Aż zrobiłem fotkę.

kaczek93 - Jak mnie to niemiłosiernie wpienia, gdy jadąc pociągiem widzę starą babę (...

źródło: comment_EeFzyUC6mmRBeVNVmKDDRjemiup2KJpM.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@kaczek93: Od maja dojeżdżam obciągami do roboty, i widziałem już takie obrazki ;) Ale i tak nic nie przebije dwóch Halin wracających z nocki (gdzieś przed godz. 6 rano), rozkładają się na siedzeniach, i wyjmują 0,5 żołądkowej gorzkiej czystej i łojonko z gwinta xD
  • Odpowiedz
@kaczek93: Rozumiem, że ktoś styrany i jak jest miejsce to jebnąć sobie całe nogi na siedzenie (nie dotykając butami o siedzenie), albo nawet jak syry to np na plecaku czy torbie, ale byłem świadkiem takich bezczelności, że to #!$%@?. Np. Grażyna, taka jak na zdjęciu, obok siebie ma jeszcze swoją super torbę na kółkach, a w około w #!$%@? ludzi stojących, no ale syry i torba muszo odpocząć :(
  • Odpowiedz
@kaczek93: Uwierz, że po robocie, przy 36 stopniach, nie ma nic lepszego jak pyknięcie sobie zimnego piwka ;) Oczywiście nie, że dwa 4paki chamsko postawione na stoliku, jedno w łapie, bo wiadomo bez szamba.
Co ciekawe, konduktor mnie kiedyś skwitował z uśmiechem i ze szklanymi oczkami "zadroszczę..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaczek93: A mnie wkurzają ludzie, którzy zamiast zareagować wtedy, kiedy się powinno to zrobić, to jedyna na co potrafiąsięzdobyć, to walnąć z cichacza fotkę, wstawić ją gdzieś w internety i pisać, jak to ludzie są głupi. Oczywiście w komentarzach inne gimbusy piszą prawilnie, jakby to pobili, skrzywdzili, zabili osobę dokonującą takiego draństwa. Człowieku, zamiast podnosić sobie i nam poziom złości, weź następnym razem zwróć kulturalnie uwagę kobiecie, powiedz co myślisz o
  • Odpowiedz