Wpis z mikrobloga

Cześć, czołem.

tl;dr - szukam boiska do piłki plażowej we Wrocławiu.

Dzisiaj odebrałam siatkę od użytkownika @void1984, więc jesteśmy niezależni od kozanowskiego boiska i możemy umówić się w innym miejscu. Mi osobiście marzy się siatkówka plażowa, czy ktoś zna jakąś miejscówkę? Dostałam właśnie cynk od @JacekBalcerzak nt. boiska - sprawdzę je jutro. Dzisiaj byłam obczaić inne, jednak okazało się być betonowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) niech każdy w drodze do pracy/szkoły/kochanki/biblioteki się rozejrzy po okolicy i daje znać! Pozdrawiam!
#siatka69wroclaw
#trocheruchuwewroclawiu
#wroclaw
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@villemo69: na gliniankach boiska są zazwyczaj wolne, jedno jest czasami osiatkowane i oslupkowane, a jedno chyba cały czas. One są na uboczu, daleko od plaży (100-150 m) i mało ludzi tam gra. Płacić trzeba, ale na glinianki da się przeskoczyć przez płot. Cebulamotzno ale jak chcemy pograć w siatkę...
  • Odpowiedz
@villemo69: @Spratus @yollow71 @thof @Salieri_ Halo, halo - macie boisko do siaty plażowej w okolicach placu Legionów, przy gimnazjum nr 5, dokładnie to na ulicy Iwana Pawłowa. Mimo że jest to boisko bardzo piaszczyste (w sumie to naprawdę jak plaża, ludzie tam normalnie bez butów grają, jest czysto - psy nie srają, ludzie nie śmiecą) to nie jest jakoś specjalnie uczęszczane. Wiele razy grałem w piłkę
KingOfTheWiadro - @villemo69: @Spratus @yollow71 @thof @Salieri_ Halo, halo - macie b...

źródło: comment_ziYW569f2tIcRKdnXe4GkeG0q94AjNFp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz