Wpis z mikrobloga

@bh933901: Jest to ciekawy punkt fabuły owszem, ale jak mam włazić w dupsko hierarchom SO wiedząc że i tak mnie w moje dupsko wyruchają, to wolę od razu iść bujać się z Laresem i Lee w Nowym.

  • Odpowiedz
@paziu: Zawsze podejrzewałem, że na Bagna idą tylko narkomani. Śmierdzi, komary wielkości psa, a, co najważniejsze, inni ludzie to też narkomani. Obóz dla podludzi.
  • Odpowiedz
@siostra_packa: Wiadomo, że z-------e wszystkich po zamknięciu obozu to imperatyw, nie może być inaczej. Niemniej, SO najlepiej przedstawia antyepicki klimat gry, gdzie nikt nie zmusza cie fabularnie do ratowania świata, a w Starym nie zmuszano cię szczególnie. Na pierwszy raz polecam zawsze ten obóz, chyba, że ktoś czuje w serduszku, że to nie to.

ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, że to tylko gra, nie?


@paziu: Ale
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: tak sobie teraz siedzę, czytam komentarze pod Twoim wpisem i k---a - ale ta gra miała klimat! Już samo to, że zastanawiamy się, który obóz był lepsiejszy pokazuje, że było w tej grze coś magicznego. Każde miejsce w tej grze było niesamowicie przemyślane, miało swoją historię, swoje postacie, swój klimat. To już rzadko spotykane, aby w dzisiejszych grach spotkać trochę tej magii...
  • Odpowiedz
nie pierwsze, raczej z 10 :)


@ReniferApokalipsy: No tu kurde takie pytania są niestosowne. Po tylu przejściach to powinieneś pisać artykuły do czasopism naukowych na temat tego który obóz wybrać.

czekaj, czekaj, co ty tam pierdzisz pod noskiem, pomarańczko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@paziu: Już nic. Faktycznie, nie zauważyłem, że jesteś bordo i błędnie założyłem, że może skumasz bardziej subtelną odpowiedź.
  • Odpowiedz