Wpis z mikrobloga

Podsumowując aplikacje z androida na windows 10 mobile to jest to duży krok do rozwinięcia Windows Store. Aplikacje jakie udało mi się uruchomić na L925 to te ze scr z wyjątkiem Pou (czarny ekran, lecz aplikacja wydaje odgłosy działania), oraz oficjalny Snapchat (błąd przy weryfikacji urządzenia i problem z google play services nawet po patchu w apk). Jeśli chcecie używać snapchat na lumii to polecam Casper. Nie dostaniecie na niej bana.

#windowsphone #bojowkawindowsphone #wp10beta
Karl - Podsumowując aplikacje z androida na windows 10 mobile to jest to duży krok do...

źródło: comment_HzhWRKrA0hjQ6UcKPESRZKGfJrDecGWA.jpg

Pobierz
  • 62
@Karl: Ale rozumiem że to ma działać jako normalna funkcja, bez jakichś większych kombinacji? Tzn jeśli dobrze rozumiem, póki co jedynym sposobem na wgranie takiej appki jest wgranie jej przez na urządzenie przez komputer, ale czy są jakieś plany żeby zrobić osobny sklep lub dodać do istniejącego sklepu te aplikacje?
@Havoc666: Ogólnym zamysłem Microsoftu jest uruchamianie androidowych aplikacji po przez pobranie z Windows Store, lecz aplikacje te będą musiały się uniezależnić od usług Google (Google Play Services) by w pełni działać na mobilnym Windowsie (przykład: Snapchat). Oczywistą sprawą że wymagane będzie zmienienie animacji w aplikacji i innych szczegółów na te windowsowe by dostały się do sklepu Microsoftu. Więcej nie mogę mówić, lecz Microsoft niedługo ustosunkuje się w tej kwestii.