Wpis z mikrobloga

Podsumowując aplikacje z androida na windows 10 mobile to jest to duży krok do rozwinięcia Windows Store. Aplikacje jakie udało mi się uruchomić na L925 to te ze scr z wyjątkiem Pou (czarny ekran, lecz aplikacja wydaje odgłosy działania), oraz oficjalny Snapchat (błąd przy weryfikacji urządzenia i problem z google play services nawet po patchu w apk). Jeśli chcecie używać snapchat na lumii to polecam Casper. Nie dostaniecie na niej bana.

#windowsphone #bojowkawindowsphone #wp10beta
Karl - Podsumowując aplikacje z androida na windows 10 mobile to jest to duży krok do...

źródło: comment_HzhWRKrA0hjQ6UcKPESRZKGfJrDecGWA.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokowy_hazardzista: Mam tez i androida, o połowę tańszą motorole moto E. Która o rzad wielkości lepiej działa od tej lumii.

A jak do tego doprowadziłeś?! :D


@wypokowy_hazardzista: Aktualizując do WP8.1. Na 8.0 to jeszcze działało, ale z czasem jest coraz gorzej. Fakt, nie są to takie ściny jak na androidzie, ale ciągle tylko oglądam "ładowanie..." itp.
  • Odpowiedz
@Karl: Właśnie wszystkie pliki mam przeniesnione. Mają być bezpośrednio w tym folderze (razem z innymi plikami, m.in adb.exe) ? Przy okazji teraz mam problemy z wejściem ustawieniach w "Dla dewelopera". Jak wchodzę, system wiesza się na kilka sekund po czym wariują mi wszystkie ikonki na pasku szybkiego uruchamiania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karl: też masz problem że wywala tryb dev ? i wszystkie ikonki migają ? już 3 x musiałem HR robić ... co prawda udało mi się wgrać jedną apke pisaną na kolanie :P niestety wywala przy logowaniu do niej ... a nic innego nie idzie wgrać bo znów wywala zakładke dev center ;( a na kolejne HR nie mam już siły :P
  • Odpowiedz
@yeapUwin: Też tak mam. To jest bolączka aktualnej kompilacji. W tym tygodniu wychodzi kompilacja 10510 albo 10520 o ile się nie mylę.

@ckbucu: Nie bawię się teraz w testowanie. Czekam na nową kompilacje.
  • Odpowiedz