Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z podludzi, którzy wyłączają pokazywanie informacji o swoich urodzinach na Fejkbukach czy gdziekolwiek indziej i potem ból dupy bo "ej nikt mi nie złożył życzeń, co sie dzieje z tym światem? ;// nie mam przyjaciół".

Jesteś dla twojego przeciętnego fejkbukowego znajomego tylko jakimś półanonem którego poznali często całkowicie przypadkowo gdzieś na etapie swojego życia i na co dzień mają #!$%@? na datę twoich urodzin i ciebie więc nie oczekuj, że ktoś uporczywie wyczekuje na zasadzie "ej no już za 2 miesiące i 6 dni urodziny tego gościa którego znałem za czasów podbazy nie mogę się doczekać kiedy będę mógł sprezentować mu moje ręcznie napisany wiersz na papirusie na jego temat, mam nadzieje że będzie mu się podobać, ciekawe jakie torty lubi najbardziej, a w sumie to wezmę wszystkie jakie są w cukierni"

po to jest ta funkcja żeby ludzie przypomnieli sobie o tobie i napisali ci "ej stary pamiętasz jak kiedyś śmieszkowaliśmy na weselu cioci Żanety? XD bekson był co nie? sto lat mordo"

#urodziny #bekazpodludzi #facebook