Wpis z mikrobloga

Ej @carisma czy Ty jesteś poważna, żeby wyśmiewać chorego psychicznie gościa, bo "hehe co ten janusz, ledwo do pracy przyszłam i mi róże przyniósł"?

Mireczki zwracają Tobie uwagę to usuwasz niewygodne komentarze i dopiero dodajesz, że gość jest chory psychicznie. Nie mogłaś o tym wspomnieć robiąc wpis? Żenada.

#atencyjnyrozowypasek ##!$%@? #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz Out0fControl - Ej @carisma czy Ty jesteś poważna, żeby wyśmiewać chorego psychicznie ...
źródło: comment_nCP8eOPGBwz5seB9L97y2hwP2YuQJpch.jpg
  • 75
@wdupiemamwaszeplusy:

Pusta baba jakich wiele, jakby to był umięsniony Enrique to by sikała w majty

Ciekawe co byś zrobił, gdyby to do ciebie podbijała brzydka kobieta z problemami psychicznymi?
Pewnie gdyby, to była by cycata blondyna to byś sikał w majty.
O czym wy tutaj #!$%@?. Nawet nie wiecie jak wygląda gość, a najeżdżacie na typiarę, że ma interesować się jakimś andrzejem adoratorem. Ciekawe czy wy byście byli zainteresowani jakby jakaś jebnięta panna was zaczepiała i chciała z wami robić jakieś romanse. Kiedyś mój różowy miał często takich adoratorów w pociągach podmiejskich i autobusach jak wracała do domu. Przez jednego kretyna zaczęła się nawet bać sama wracać na chatę bo dla niego to
@Out0fControl:

naśmiewanie się z człowieka chorego psychicznie który nic ci nie robi a co więcej chce ci sprawić przyjemność i robi miły gest

Może on jest chory psychicznie ale laska jest o wiele bardziej upośledzona pod względem inteligencji emocjonalnej i empatii niż on.