Wpis z mikrobloga

@m4rk: na zbudowanie takiego samochodu trzeba liczyć około 10-15 tysięcy (z kupnem bazy). Wszystko zależy od tego jak uda Ci się zebrać części i graty - mi wyszło sporo taniej, ale siedzę w rynku i umiem sobie to jakoś inaczej rozliczyć.

Na budę (cywila) trzeba liczyć 2-4k, klatka ok. 2k (skręcaną kupisz taniej, ale jestem zwolennikiem spawanej); do tego silnik, można iść w serie 1.1 lub 1.2 - wtedy koszt to
@gabrally: Jakiś czas temu stworzyłeś swój tag, pod którym miałeś umieszczać swoje poczynania z rajdówką, budowa itp.

Pozwól, ze zacytuję "Chyba ustanowię jakiś tag dla chcących śledzić poczynania w budowie. Proponuję #ccrally "

Ci, którzy chcą śledzić postępy zapewne obserwują ten tag, ja cenię Twoje szczegółowe wpisy po odcinkach rajdowych czy po zakończonym dniu, ale twoja kariera zbytnio mnie nie interesuję, więc nie spamuj pozostałymi tagami
@Staruch: zgadza się, ale tu również czas był słaby :p trochę byłem zdenerwowany awariami, ale gdy auto działało ja nie trzymałem ciśnienia, więc to nie jest dobre usprawiedliwienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)