Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/13772789/rozowepaski-zwiazki-tutaj-wpisujemy-3-5-punktow-kt/

Tutaj wpisujemy 3-5 punktów, które wykluczają niebieskiegopaska z bycia kandydatem na naszego niebieskiego. Nie piszemy o wyglądzie typu "brzydki", "duży nos", ani o charakterze typu "niemiły", "nudny", "stulejarz" bo są to kwestie słabo mierzalne i mocno subiektywne. Ja zacznę, żeby wmieszać się w tłum.:

1. Robi błędy ortograficzne i nie zna prawideł języka polskiego (z byków się mogę co najwyżej pośmiać i no elo, drobne lapsusy typu "śmieliśmy się" mogę poprawiać do skutku jeśli warto)
2. Jest uzależniony (fajki ok, ale nic poza tym)
3. Jest ciamajdą (nie lubie dzieci i zawód niańki mnie nie fascynuje)
4. Nie śmieje się z moich żartów (nie dogadamy się)
5. Brak ambicji w życiu (czyt.=brak chęci rozwoju, poszerzania wiedzy etc.)
i pkt. 6 extra: tęskni za byłą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
  • 161
  • Odpowiedz
@saldatoreafilo: W ogóle się nie odniosłeś do tego, co napisałam. Pytanie zadałeś mi tylko po to, żeby móc mi napisać, że jesteśmy materialistkami, prawda? To był tylko pretekst? Bo ja nic nie pisałam o stanie majątkowym jako o czynniku wykluczającym faceta.

Tak jestem mizoginem bo sporo widziałem w życiu.


Rzeczywiście jesteś. Ja też sporo widziałam, ale nie mam zamiaru z powodu kilku(nastu) przypadków złych mężczyzn #!$%@?ć na całą waszą
  • Odpowiedz
@alma_: @SScherzo:
Dlaczego tak bardzo zwracacie uwagę na posługiwanie się poprawna polszczyzną, formą zwrotów a nie na przykład na problemy z podstawową matematyką które obnażają problemy z logicznym myśleniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mor3nko: Problemy z logicznym myśleniem mieszczą się w punkcie "brak inteligencji", a żadna laska nie chce głupiego faceta. Z drugiej strony chłopak może być super mądry i mówić "wziąść"...
  • Odpowiedz