Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/13772789/rozowepaski-zwiazki-tutaj-wpisujemy-3-5-punktow-kt/

Tutaj wpisujemy 3-5 punktów, które wykluczają niebieskiegopaska z bycia kandydatem na naszego niebieskiego. Nie piszemy o wyglądzie typu "brzydki", "duży nos", ani o charakterze typu "niemiły", "nudny", "stulejarz" bo są to kwestie słabo mierzalne i mocno subiektywne. Ja zacznę, żeby wmieszać się w tłum.:

1. Robi błędy ortograficzne i nie zna prawideł języka polskiego (z byków się mogę co najwyżej pośmiać i no elo, drobne lapsusy typu "śmieliśmy się" mogę poprawiać do skutku jeśli warto)
2. Jest uzależniony (fajki ok, ale nic poza tym)
3. Jest ciamajdą (nie lubie dzieci i zawód niańki mnie nie fascynuje)
4. Nie śmieje się z moich żartów (nie dogadamy się)
5. Brak ambicji w życiu (czyt.=brak chęci rozwoju, poszerzania wiedzy etc.)
i pkt. 6 extra: tęskni za byłą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski
  • 161
  • Odpowiedz
@ninakraviz:
1. metroseksualny/hipster
2. słucha rapu
3. głupszy ode mnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
4. materialista
5. sztywniak-brak poczucia humoru, czepianie się o pierdoły
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

1. Desperat zwiazkowy. Jego naczelnym celem jest zdobycie dziewczyny, bo nie ma z kim sie seksic/nie chce czuc sie samotny. Wazne by byla 6/10+ i tez go chciala. Zero bycia wyjatkowym.

2. Wyrwiszmat, bawidamek. Mial wiele dziewczyn, lubi flirtowac, rzucac dwuznacznymi tekstami do licznegi grona kolezanek itp itd.

3. Ma przecietne IQ albo (nie daj borze:D) ponizej.

4. Nie jest ambitny ani zaradny zyciowo.

5. Nie jest zadbany.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: No co malenika tam słyhac? Poczekaj skocze, po, browara, bo, pić, się, chce, hehe. I kurde oblałem się nim. Ale Twoje żarty som słabe. Ehhh praca co mam mi starczy do emerytury! Ale powiem Ci, że moja była to byłaaaaaaa.

  • Odpowiedz
I właśnie dlatego #!$%@? mamy na związki, śluby, dzieci i kredyty mieszkaniowe, auta na raty i inne gunwo którego sobie życzycie w zamian za zdjęcie majtek i fochy.


@saldatoreafilo: Nikt od was nie wymaga zebyscie brali raty na samochod i kredyt na dom.

  • Odpowiedz
@alma_:

drobne lapsusy typu "śmieliśmy się"


To jest dla Ciebie drobne? :O

Kol. @ninakraviz jest pewnie z szkoły liberalnej pod auspicjami św. Mirosława Bańki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja też mówię stop drobnym lapsusom. Dzisiaj drobny lapsus, jutro "tak że" pisane łącznie.
  • Odpowiedz
@SScherzo:


11. lubi disco polo
a jak ktoś lubi od czasu do czasu posłuchać BFF? :(

@xadereq: wtedy mówisz, że idziesz uprawiać swoje super pasjonujące hobby, a tak naprawdę jedziesz na ich koncert do Stodoły. Polecam
  • Odpowiedz