Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: W chwili obecnej nie będą się zajmować stadionem tylko mają wybudować obok Atlas Areny (no i stadionu) prawdziwą sale rozgrzewkową i boisko z widownią na 3 tys. osób. Jeśli impreza będzie mała to mecze będą się odbywać w nowym obiekcie. Nie znam więcej szczegółów, ale takie info wyłapałem od zarządców ;)
@kocurkolandia: no to teraz mogą sobie w dupę wsadzić ten swój cały stadion skoro nie umieją się cieszyć z tego że nie muszą już siedzieć na rozpadającym się wraku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście można kwestionować sensowność budowy jednej trybuny zamiast czterech. Osobiście uważam to za mądry krok zbudować porządną, w pełni wyposażoną trybunę, z przygotowaniem całej infrastruktury pod resztę z zapewnieniem "będą wyniki będą trybuny". Ci
@2ndLaw: Nie byłem jako kibic, nie darłem ryja itp ;) Po prostu weszła pani prezydent, aby powiedzieć kilka słów na otwarcie, a ludzie ją wygwizdali.

Stadion znam jak własną kieszeń niemalże, jest kilka rzeczy nieprzemyślanych przez projektantów albo do usprawnienia, ale jako obiekt sportowy będzie spełniać swoje zadanie w 100%. Klub w tej 1 trybunie ma dosłownie wszystko, aby móc funkcjonować i to się liczy! Podobnie z ilością miejsc - niby
@kocurkolandia: Domyśliłem się skoro oglądałeś wyścig kolarski ;D O tym właśnie mówię co napisałeś, trybuna która ma wszystko co potrzeba, poziom jakiego nie było w tym klubie od dawna (od momentu jak poprzedni stadion popadł w ruinę), ale bydło będzie robić oborę bo jak to jedna trybuna. Chyba że bardziej pasowało im skakanie na trybunie która mogła się zawalić, a na przykładzie której studenci mogli się uczyć o stalaktytach i stalagmitach.
@Radus: 5 liga, ŁKS gra w 4. Uznany nielegalnie, bo prawa do nazwy, herbu, barw, czy historii są w rękach Syndyka. Ładny wałek ze strony Rudego ;). A na ŁKS jest porządne zaplecze sportowe, a nie blaszak jaki będzie na Piłsudskiego.
5 poziom ligowy, czyli IV liga.

Uznany nielegalnie, bo prawa do nazwy, herbu, barw, czy historii są w rękach Syndyka.

Ładna hipokryzja w kontekście tego że przez długi okres ŁKS biegał z deską klozetową zamiast przeplatanki na piersi :) Pieniądze na odkupienie herbu są, tylko czekać na aukcje syndyka.

Co do blaszaka na Piłsudskiego < tu niestety muszę przyznać Ci rację, fajnie że będzie stadion, mam tylko nadzieję że jakościowo będzię min.
@Radus: Zgadzam się z tym, że bluzganie na Prezydent było bardzo niepoprawne. Decyzja o budowaniu jeden trybuny była jedną z mądrzejszych za jej kadencji, szkoda że ta sama mądrość nie poszła w drugą stronę, kiedy było widać, że Widzew się sypał. Na U2 jakoś udało się zmienić plany z trybun 3 na 1. Ale wiadomo, więcej dostaje ten kto głośniej krzyczy.