Wpis z mikrobloga

Objawiło się w moim życiu kolejne ciekawe stadium #!$%@? umysłowego dzisiejszych ludzi. Otóż, jest sobie taka jedna moja znajoma ze studiów, w której się kiedyś przez krótką chwilę podkochiwałem. Nigdy nic z tego nie wyszło, bo owy #rozowypasek bardzo mocno ciągnęło do kolorowych bolców. Na studiach opowiadała, że chciałaby mieć męża murzyna. No ok, twój problem. Swojego czasu zresztą pojechała do JUESEJ na wymianę studencką i wróciła z łatką niezłej #!$%@?, bo z opowieści towarzyszących jej studentów dawała na prawo i lewo byleby kolor skóry był inny niż biały.

Po studiach wyjechała do Warszawy i w sumie kontakt się urwał, ale dostawałem od czasu do czasu relacje od naszych wspólnych znajomych ze studiów. Panna dopięła swojego celu i przygruchała sobie jakiegoś Turka z Erasmusa. Jej dosyć tradycyjna rodzina ją praktycznie wyklęła, ojciec znienawidził, babcia przestała się odzywać. #presjaspoleczna

Aktualnie jest sama. W ciąży. Turek uciekł do siebie i słuch o nim zaginął. Rodzina nadal nie chce jej widzieć. Wszyscy znajomi tak bardzo z niej kisną. Idealny przepis jak koncertowo można sobie #!$%@?ć życie. xD

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #historiacudzegoprzegrywu #heheszki
  • 29
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: czy ja wiem.. co zaruchala to jej. Pewnie dobrze sie wybawila zjadla I napalila nie za swoje. 25 lat to prawilny czas na dziecko. Teraz przygrucha jakiegos Polaka I bedzie matka polka. Rodzina wybaczy. Moze nawet doktorat zrobi zaocznie...nie przekreslaj jej.
  • Odpowiedz
@nikitaska: c'mon, można się puszczać całą młodość,mieć ciapaty fetysz, ale jak trzeba pieniędzy i dachu nad głową to można sobie znaleźć polaka, którego normalnie by się patykiem nie dotknęło? #neuropa #feminizm
  • Odpowiedz