Wpis z mikrobloga

Mirusie co myślicie o takich farbowanych włosach? #ankieta Według mnie to wygląda komicznie i sztucznie i ostatnio jak dziewczyna która jest u mnie na erasmusie przyszła w takich to ją zapytałam szczerze o to. Taka to była rozmowa ;p #truestory

Ja: - why did you farb you're hair? It look's fake and ugly
Ona: - are you jelous? I want to look originally and i like it so fuck off

Trochę mi się smutno zrobiło że potraktowała to jako atak ( #logikarozowychpaskow ) a ja po prostu chciałam jej uświadomić że to nie wygląda dobrze. Głosujcie czy wam się podoba.

#coolstory #modadamska #fryzura #rozowepaski #ladnapani czy #nieladnapani
marysiaw - Mirusie co myślicie o takich farbowanych włosach? #ankieta Według mnie to ...

źródło: comment_4bk4B4k7347ZwGNR5a4v8ZcgVGgjiCZp.jpg

Pobierz
  • 98
@marysiaw: nie ładne, aczkolwiek jeśli ktoś ma specyficzną urodę, hajs na to żeby takie włosy wyglądały naprawde ładnie i pasuje to do codziennego look'u to jak najbardziej tak, np jak niżej na zdjęciu.
Ale nie oszukujmy się, większość dziewczyn które robią sobie takie włosy, wyglądają jakby zamoczyły włosy w niebieskiej wodze z kibla. XD
R039 - @marysiaw: nie ładne, aczkolwiek jeśli ktoś ma specyficzną urodę, hajs na to ż...

źródło: comment_UDLjLjDUFzRqmQjcKGYulFxBMoleT2JJ.jpg

Pobierz
@push3k-pro: to tylko wlosy, odrastają można je ściąć i odświeżyć.
A widać po odrostach, że laska ma naturalnie bardzo ciemne włosy, więc żeby dojść do takiego koloru jak na zdjęciu, musiała je nieźle utlenić.
Poza tym, każde farbowanie włosów je niszczy.