Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Dziś o 9-10 rano ogarnąłem się i postanowiłem odbyć rozmowę z #rozowypasek Zaczęło się oczywiście od rozkręcania gównoburzy w stylu "nie ufasz mi". W końcu mówię jej, że ją bardzo kocham i chcę żeby w nasz związek tchnąć trochę życia. Powiedziałem, że jeśli zrobiła coś źle, ale mi się przyzna to zaczniemy od nowa i jej wszystko wybaczę (oczywiście to ubrałem w piękne słowa).

Dowiedziałem się, że:

1. Regularnie sypia z jakimś "starym kolegą", na którego wpadła kiedyś i odnowiła znajomość
2. Miała wcześniej przelotny romans, ale spotkała się tylko kilka razy "nie pamięta ile, ale to nie istotne"
3. Udzielała się na portalach randkowych, szukając "dreszczyka emocji"
4 Jest W STANIE ZERWAĆ KONTAKT z kolegą z punktu 1. i zacząć ze mną wszystko od nowa

Na koniec usłyszałem, że ona mnie bardzo kocha, nie mogła tylko ze mną "być" mając to na sumieniu + podobne p---------e.



https://youtu.be/v8ESR8Hi5-4

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada
t.....a - W nawiązaniu do tego wpisu

Dziś o 9-10 rano ogarnąłem się i postanowiłem...

źródło: comment_PwcYDZ9k363uBiyVpybFx0HBQFHgKpBW.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takatamnazwa: jak ja nie rozumiem osób, które zdradzają ;__; będąc w poważnym związku, mieszkając ze swoim partnerem, dają d--y na prawo i lewo bez żadnych skrupułów i jeszcze mają czelność nazywać to "poszukiwaniem dreszczyku emocji"... żeby chociaż mieli odwagę się rozstać i robić co chcą na wolności :/
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Cokolwiek robisz, zachowaj twarz. Wiem jak bolesne jest to, co ona robiła pomimo, że Ty się starałeś. Nie miej tylko potem do siebie odrazy za to jak ją potraktowałeś. Rzeczy nie do kontenera, tylko do ręki jej daj. Nie ubliżaj jej, nie bądź agresywny. Życz jej wszystkiego dobrego i niech idzie w swoją stronę. Nie zniżaj się do jej poziomu lub do poziomu wykopu. Godne życie jest najlepszą zemstą.
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Wiem, że twoja sytuacja jest ciężka, ale chciałbym ci pogratulować bycia mężczyzną. Widziałem za dużo facetów gotowych odciąć sobie jaja, byle tylko podtrzymać związek po czymś takim.
Do tej pory rozegrałeś to dobrze, wiec zakończ to też dobrze- oddaj jej rzeczy bez wyrzucania do kontenera.
  • Odpowiedz
Chłopie można powiedzieć że nasz "szczęście" maila przynajmniej odwagę się przyznać. A tak na poważnie rzeczy wystaw z drzwi po co się jeszcze szarpać o takie gowno a nie wiadomo co babie strzeli do łba jak wywalisz to na śmietnik.
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Gratuluje pozbycia sie chwasta i wspolczyje ze na takiego trafiles, teraz moze byc tylko lepiej. Ps. Napisz co z jej rzeczami zrobiles ;) ja bym wszystko podpalil w taka furie bym wpadl
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Gratuluje pozbycia sie chwasta i wspolczyje ze na takiego trafiles, teraz moze byc tylko lepiej. Ps. Napisz co z jej rzeczami zrobiles ;) ja bym wszystko podpalil w taka furie bym wpadl
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Nie znam Cię ale jestem z Ciebie dumny chłopie. Niektórzy by powiedzieli żeby została i próbowali naprawić coś czego nigdy naprawić się już nie uda. Dobrze zrobiłeś ale nie wywalaj jej rzeczy do kontenera. Ułóż to odpowiednio przy drzwiach a gdy się pojawi, to po prostu lekko to z kopa w-------l za drzwi, niech sobie zbiera. Nawet się do niej nie odzywaj tylko zamknij drzwi. Nie rób dramatu, nie
  • Odpowiedz
Powiedziałem, że jeśli zrobiła coś źle, ale mi się przyzna to zaczniemy od nowa i jej wszystko wybaczę

tak w-------m ją z mieszkania


@takatamnazwa: :D Ale i tak masz mój miecz, bądź silny mireczku! Dobrze zrobiłeś.
  • Odpowiedz