Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Dziś o 9-10 rano ogarnąłem się i postanowiłem odbyć rozmowę z #rozowypasek Zaczęło się oczywiście od rozkręcania gównoburzy w stylu "nie ufasz mi". W końcu mówię jej, że ją bardzo kocham i chcę żeby w nasz związek tchnąć trochę życia. Powiedziałem, że jeśli zrobiła coś źle, ale mi się przyzna to zaczniemy od nowa i jej wszystko wybaczę (oczywiście to ubrałem w piękne słowa).

Dowiedziałem się, że:

1. Regularnie sypia z jakimś "starym kolegą", na którego wpadła kiedyś i odnowiła znajomość
2. Miała wcześniej przelotny romans, ale spotkała się tylko kilka razy "nie pamięta ile, ale to nie istotne"
3. Udzielała się na portalach randkowych, szukając "dreszczyka emocji"
4 Jest W STANIE ZERWAĆ KONTAKT z kolegą z punktu 1. i zacząć ze mną wszystko od nowa

Na koniec usłyszałem, że ona mnie bardzo kocha, nie mogła tylko ze mną "być" mając to na sumieniu + podobne #!$%@?.



https://youtu.be/v8ESR8Hi5-4

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada
t.....a - W nawiązaniu do tego wpisu

Dziś o 9-10 rano ogarnąłem się i postanowiłem...

źródło: comment_PwcYDZ9k363uBiyVpybFx0HBQFHgKpBW.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczęło się oczywiście od rozkręcania gównoburzy w stylu "nie ufasz mi"


@takatamnazwa: Typowe durne babsko. Dawała dupy na lewo i prawo, ale próbowała wywołać w tobie poczucie winy za to co się dzieje. Najważniejsze, żebyś teraz zachował stoicki spokój. Spakuj jej rzeczy, zawieź je do jej matki/siostry/koleżanki i potem ją o tym poinformuj, a następnie zerwij kontakt. Nic jej tak nie zaboli jak brak możliwości uzyskania "rozgrzeszenia" od ciebie, nie
  • Odpowiedz
po uj to mówiłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@UndaMarina: Bo by się nigdy nie przyznała. Musiała najpierw mieć pewność, że ujdzie jej na sucho to co zrobiła. Colega źle to rozegrał, bo takie rozmowy przeprowadza się mówiąc "Wiem co zrobiłaś" po czym wychodzi się bez słowa. Sama by zadzwoniła i wszystko wyśpiewała.
  • Odpowiedz
@takatamnazwa:

1. Regularnie sypia z jakimś "starym kolegą", na którego wpadła kiedyś i odnowiła znajomość

2. Miała wcześniej przelotny romans, ale spotkała się tylko kilka razy "nie pamięta ile, ale to nie istotne"

3. Udzielała się na portalach randkowych, szukając "dreszczyka emocji"

4 Jest W STANIE ZERWAĆ KONTAKT z kolegą z punktu 1. i zacząć ze mną wszystko
K.....y - @takatamnazwa: 
 1. Regularnie sypia z jakimś "starym kolegą", na którego w...

źródło: comment_1NAqXLCzEuGzRA1Vw4gfMAKKwpg0dTyD.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: Jeżeli nie potrafiłeś jej znieśc kiedy była najgorsza to cholernie pewne, że nie zasługujesz na nią kiedy jest najlepsza.

A tak serio: trzymaj się cumplu. Wymaż ją z pamięci (usun zdjecia, kontakty, wszystko co ci sie z nią kojarzy) i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Przestań, w tej sytuacji nie ma miejsca na bycie honorowym. Zresztą wobec kogo? Laski która go zdradzała go z dwoma kolesiami i to ukrywała. Znając logikę kobiet, podpuszczenie jej i zagwarantowanie fałszywego bezpieczeństwa było jedyną słuszną rzeczą jaką mógł zrobić. Taka już #!$%@?ła dynamika tej gry. Gdyby pozwolił jej zostać, nadal dawałaby dupu na boku, a jemu mówiłaby "Kocham Cię". Z dwojga złego, jego kłamstwo trwało tylko kilka minut.
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: dziwię się, że się nie połapałeś przez pół roku. Ładne rogi sobie wyhodowałeś.
@Przyjaciel_Rodziny: odejść bez słowa (skoro był tak źle traktowany) lub przynajmniej odpuścić sobie tekst o tym, że zaczną wszystko od nowa. Choć coś czuję, że op miał nadzieję że uratuje tą relację a przypadkiem wyszło inaczej.
  • Odpowiedz